Fethiye Alesta Beach Club’ta düzenlenen organizasyon bölgedeki siyaset, basın ve iş dünyasını bir araya getirdi. Düğünde ilk olarak nikah töreni gerçekleştirildi. İlayda ve Murat çifti, Fethiye Belediyesi Evlendirme Memuru Fatma Arıkan tarafından kıyılan nikahta hayatlarını birleştiren imzaları attılar. Şahitler ve katılıcılar genç çifti tebrik ederek, bir ömür boyu mutluluk temennisinde bulundular. Daha sonra eğlencenin yapılacağı alana geçildi.

Açılış dansının ardından davetlilerle birlikte bol bol oynayan İlayda ve Murat çifti, Alesta Beach Club’ın eşsiz atmosferinde mutluluklarını aileleri ve davetliler ile paylaştılar. Pasta kesimi ve takımı merasiminin de yapıldığı düğün eğlenceli bir ortamda gerçekleştirildi. Gelinin babası Ayyıldız Gündem Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Gürhan Cengiz ve aile büyükleri, kendilerini bu anlamlı günde yalnız bırakmayan tüm katılımcılara teşekkür ettiler.
Cengiz Ve Sutay Ailelerinin En Mutlu Günü (13)Cengiz Ve Sutay Ailelerinin En Mutlu Günü (11)Cengiz Ve Sutay Ailelerinin En Mutlu Günü (8)Cengiz Ve Sutay Ailelerinin En Mutlu Günü (4)Cengiz Ve Sutay Ailelerinin En Mutlu Günü (1)

Editör: Onur Çadır