10 saat önce Siyaset

MHP Seydikemer İlçe Başkanlığında bayramlaşma töreni Kurban Bayramının 3'üncü günü gerçekleşti.

10 saat önce Asayiş

Köyceğiz’de meydana gelen tek taraflı kazada 2’si çocuk 5 kişi yaraladı.

11 saat önce Turizm

9 günlük Kurban Bayramı tatili nedeniyle tatilcilerin akınına uğrayan Fethiye’de bulunan dünyaca ünlü Ölüdeniz’de yoğunluk yaşanıyor. Kurban Bayramı'nın üçüncü gününde Ölüdeniz’e gelen tatilciler, trafikte yoğunluk oluşturunca, bazı vatandaşlar plaja ulaşabilmek için 4-5 kilometre yürüdü.

12 saat önce Asayiş

Bodrum’da meydana gelen iki yangın yapılan müdahalenin ardından kontrol altına alındı.

13 saat önce Genel

Kapıda vize uygulaması ile Rodos adasına gidemeyen Türk vatandaşlarının mağduriyetlerinin bir kısmı seyahat acenteleri tarafından karşılanırken, bugün itibari ile sefer sayıları arttırılarak gidişler sorunsuz yapılmaya başlandı.

14 saat önce Kültür

Menteşe Belediyesi, Akbük sahiline yönelik girişimleri sonucunda halk plajı olarak belirlenen kıyı şeridinin belirli bölümlerinin halka açıldığını açıkladı.

14 saat önce Siyaset

Türkiye'nin etrafının ateş çemberiyle sarıldığına ve lüzumsuz tartışmalarla harcanacak bir anın bile olmadığına dikkat çeken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan; “Türkiye'nin seçimler sebebiyle oluşan gerilimli atmosferi süratle geride bırakıp, tüm kapasiteyle geleceğe odaklanması gerektiğine inanıyoruz” dedi.

15 saat önce Genel

Kurban Bayramı tatilinin 9 gün olması nedeniyle tatilciler Muğla'yı tercih etti. Bayram nedeniyle yoğunluk hala devam ederken, Muğla'nın Menteşe-Marmaris karayolunda 4 kilometre uzunluğunda araç kuyruğu oluştu. Fethiye ve Marmaris gibi ilçeleri tercih eden vatandaşlar ise Yatağan istikametinden giriş yaptı. Muğla’ya toplam 140 bin araç giriş yaptı.

15 saat önce Asayiş

Muğla Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü, Kurban Bayramı trafik tedbirleri kapsamında yoğun bir çalışma programı uyguluyor. Günlük ortalama 47 ekip ve 84 personel, sabit yol uygulamaları, seyir halinde denetimler ve trafiğin yoğun olduğu kavşaklarda gerekli müdahaleler yapıyor.

16 saat önce Asayiş

Menteşe’de seyir halindeyken egzozundan kıvılcım çıkması sonucu traktör yanarken, alevler ekiplerin hızlı müdahalesiyle otluk alana sıçramadan söndürüldü.