Seydikemer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün öncülüğünde çıkan Simge Gazetesinin 2.Baskısında Başkan Akdenizli’ye yer verildi.

Başkan Akdenizli, ilk olarak belediye başkanının görevleri sorusuna“Bu şehire, hemşehrilerimize en önemlisi siz gençlerin geleceğine yön veren bir makam olduğunu düşünüyorum.” cevabını verdi.

SEVİMLİ DOSTLARIMIZIN HER ZAMAN YANINDAYIZ

Bir diğer soru ise sokak canlılarıyla ilgiliydi. Sokak canlıları hakkında projelerinin olduğunu belirten Başkan Akdenizli “Sevimli can dostlarımız için rehabilitasyon merkezi ve mini hayvanat bahçesi projemizi en kısa sürede gerçekleştirip, sokak canlılarımız için Avrupa standartlarında bir yaşam alanı oluşturacağız.” ifadesini kullandı.

MARKA ŞEHİR SEYDİKEMER

Seydikemer Saklıkent kavşağındaki Başkan Akdenizli’nin,Seydikemer için hayallerim var yazılı afiş çalışmalarını gören öğrenciler Başkan Akdenizli’ye en önem verdiğiniz hayaliniz nedir sorusuna, “Seydikemer için çok hayallerim var. Seydikemer’de birinci olarak şehrin merkezinde yaşayan insanların daha çok sosyal aktive yapabileceği alanlar oluşturmaya çalışacağız. Şehir merkezinden geçen Eşen Çayını ıslah ederek kuracağımız setlerle, kanolarla gezebileceğimiz alanlar oluşturup çevresine de kafeler yaparak vatandaşlarımızın cazibe merkezi haline getirmeyi planlıyoruz. Seydikemer’i marka şehri haline getirmek için, çok hayallimiz var geriside sürpriz olsun.” cevabını verdi.

Ziyaretleri nedeniyle duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Akdenizli, Seydikemer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün öncülüğü ile çıkan Simge Gazetesini faaliyete geçiren Milli Eğitim Müdürü İlkay Şumur ve Şehit Gürcan Akan İlkokulu yöneticileri ve öğretmenlerine teşekkür etti.
Whatsapp Image 2024 04 26 At 09.16.27Whatsapp Image 2024 04 26 At 09.16.22Whatsapp Image 2024 04 26 At 09.16.20

Editör: Esra Kapıcı