Festival kapsamında FEFSAD üyelerinin Fethiye’nin değişik noktaları ile Özer Olgun Kültür merkezi salonunda sergilenen fotoğraflarına yöredeki turistler ve fotoğraf severler büyük ilgi gösteriyor.

Fethiye’nin Kayaköy, Babadağ Yamaç Paraşütü, Ölüdeniz ve Çalış plajı ile tarihi ve turistik noktalarından fotoğrafların sergilendiği birbirinden güzel fotoğraflar tatilcilerin de yoğun ilgisini seçti.

“Işığımız Fethiye “ temalı fotoğraf festivalini düzenleyen “FEFSAD’ın Fethiye bölgesinin tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerini görüntüleyerek ve paylaşarak daha geniş kitlelere tanıttığını söyleyen dernek başkanı Canan Tor ; “FEFSAD”olarak fotoğraf, eğitim atölyeleri ile fotoğraf çekmekten hoşlanan ve fotoğrafçılığı meslek edinmek isteyenlere yardımcı oluyoruz. Okullarda gönüllü dersler vererek geleceğin fotoğrafçılarına yol gösteriyoruz. Festivalimize bu yılda gösterilen ilgiden dolayı mutluyuz” ifadelerini kullandı. 

Fethiye’de Fotoğraf Festivalindeki Fotoğraflar Büyük İlgi Gördü (12)Fethiye’de Fotoğraf Festivalindeki Fotoğraflar Büyük İlgi Gördü (11)Fethiye’de Fotoğraf Festivalindeki Fotoğraflar Büyük İlgi Gördü (10)Fethiye’de Fotoğraf Festivalindeki Fotoğraflar Büyük İlgi Gördü (9)Fethiye’de Fotoğraf Festivalindeki Fotoğraflar Büyük İlgi Gördü (7)Fethiye’de Fotoğraf Festivalindeki Fotoğraflar Büyük İlgi Gördü (5)Fethiye’de Fotoğraf Festivalindeki Fotoğraflar Büyük İlgi Gördü (4)Fethiye’de Fotoğraf Festivalindeki Fotoğraflar Büyük İlgi Gördü (3)Fethiye’de Fotoğraf Festivalindeki Fotoğraflar Büyük İlgi Gördü (2)

Editör: Erdoğan Cankuş