Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğü polis ekipleri ve Likya Çocuk korosu öğrencileri, emniyet binasında Mağusa Limanı türküsünü seslendirdi. Trafik Büro Amiri Gökhan Kam’ın gitar çalarak eşlik ettiği çocuk korosu türküler söyledi. “Kanka polis” katılımı ile gerçeklen düette bir öğrenciye telsizden anons yaptırıldı. Anonsa geri dönüş yapan polisler tüm çocukların 23 Nisan Çocuk Bayramını kutladı. Çocukların polisten korkmaması gerektiğini hatırlatan ekipler, böyle etkinliklerle farkındalık oluşturmak istediklerini kaydettiler.

Etkinliğin ardından çocuklar “polislerimizi seviyoruz” sloganı tarak, tüm dünya çocuklarının bayramını kutluyoruz” ifadelerini kullandılar. 

Fethiye’de Polis Ve Öğrencilerin İşbirliğiyle Müzikli 23 Nisan Kutlaması Yapıldı (5)Fethiye’de Polis Ve Öğrencilerin İşbirliğiyle Müzikli 23 Nisan Kutlaması Yapıldı (3)Fethiye’de Polis Ve Öğrencilerin İşbirliğiyle Müzikli 23 Nisan Kutlaması Yapıldı (2)Fethiye’de Polis Ve Öğrencilerin İşbirliğiyle Müzikli 23 Nisan Kutlaması Yapıldı (1)

Editör: Onur Çadır