FTSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı, Meclis Başkanı Kemal Hıra, Başkan Yardımcısı Ramazan Dim, Yönetim Kurulu üyeleri Veli Önver, Süleyman Kaya ve aynı zamanda Seydikemer Ziraat Odası Başkanı Muhsin Gümüş, Seydikemer Belediye Başkanı B. Önder Akdenizli’yi makamında ziyaret etti.

Seydikemer’in sosyoekonomik gelişiminde ortak atılabilecek adımların dile getirildiği ziyarette, ilçenin bölge turizminde aldığı payın arttırılmasına ilişkin yürütülecek çalışmalar ve 2024 turizm sezonundan beklentiler ele alındı. Ziyarette ayrıca Çobanisa Mahallesi’nde yapılacak Seydikemer Tarıma Dayalı (Süt Sığırcılığı) İhtisas Organize Sanayi Bölgesi projesinin bölge ekonomisine yapacağı katkılar değerlendirildi.

Nazik karşılamalarından dolayı Akdenizli’ye teşekkür eden Başkan Çıralı, “Seydikemer Belediyemiz ile birçok alanda ortak çalışmalar yürütüyoruz. Önceliğimiz Seydikemer’imizin gelişimine ve tanıtımına katkıda bulunmak. Bu noktada Önder başkanımızın sıcak ve samimi tavrı bizleri mutlu ediyor. FTSO Yönetimi olarak kendilerine teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.” dedi.

Seydikemer Belediye Başkanı B. Önder Akdenizli ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirip, ortak çalışmalarını birlik ve beraberlik içinde devam ettireceklerini belirtti.

449275556 880996747393389 3490446684709197020 N

Editör: Esra Kapıcı