Alim karaca Haberleri

alim karaca haberleri ve güncel alim karaca gelişmeleri, alim karaca ile ilgili tüm video, alim karaca fotoğrafları ve alim karaca haberleri Fethiye Haber - Fethiye Haberleri - Fethiye TV sitemizde


Genel

Fethiye’de görevli çok sayıda muhtar, Fethiye Muhtarlar Derneği Başkanı Niyazi Canözü liderliğinde, Başkan Alim Karaca’yı belediyede ziyaret etti.

Turizm

Fethiye Belediyesi, Türkiye'nin dünyada en çok tanınan turizm merkezlerinden birisi olan ilçenin yurtdışındaki şöhretini daha da artırmak için kolları sıvadı.

Genel

Fethiye Beşiktaş Taraftarlar Derneği Başkanı Özkan Torunoğulları ve yönetim kurulu üyeleri, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca'ya ziyarette bulundular.

Genel

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında; Onur Asilkılıç ve Gece Yolcuları konseri, 18 Mayıs Cumartesi akşamı...

Genel

Milas eski Belediye Başkanı Muhammet Tokat, CHP Fethiye İlçe Başkanı Mustafa Koyuncu ile yönetimi ve Meclis üyesi Özgür Kullukçu, Fethiye...

Genel

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca Anneler Günü münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Genel

Birleşik Krallık Türkiye Büyükelçisi Jill Morris ve beraberindeki heyet Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’yı ziyaret etti.

Genel

Denizli’ye bağlı Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’ya ziyarette bulundu.

Genel

Yerel seçimlerin ardından Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’ya kurum, kuruluş, sivil toplum örgütleri ve vatandaşlardan ziyaretler sürüyor.

Turizm

Fethiye Belediyesi çatısı altındaki Fethiye Belediye Hizmetleri Turizm ve Ticaret A.Ş. tarafından 2022 yaz aylarında işletilmeye başlanan Akmaz Halk Plajı...

Genel

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, 10-16 Mayıs Engelliler Haftası nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Genel

Fethiye Belediyesi belediye meclisi mayıs ayı ikinci toplantısını gerçekleştirdi. Alim Karaca başkanlığındaki toplantıda komisyondan gelen maddeler görüşüldü.