Fethiye Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Ortaokulu Hafız İHO yönetiminin ve okul aile birliğinin düzenlemiş olduğu iftar yemeği okul bahçesinde gerçekleştirildi. İftar yemeği öncesi veli toplantısı gerçekleştirilirken, ilk olarak okul yönetiminin katılımıyla konferans salonunda veliler bilgilendirildi. Ardından çocuklarının sınıflarına geçen veliler, sınıf öğretmeni ve derse giren tüm öğretmenlerle tek tek görüştüler. Öğretmenler bir bir sınıfları dolaşarak velilere çocukları ile ilgili detaylı bilgiler verip, durum değerlendirmesinde bulundular.

Ayrıca iftar yemeği öncesi hafız öğrenciler tarafından Kur'an-ı Kerim Tilaveti okundu. Veliler, iftar yemeği sonrası yapılan duaların ardından evlerine dağıldı. 
Hafız İho Öğrenci Velileri Okulda İftarda Bir Araya Geldiler (19)Hafız İho Öğrenci Velileri Okulda İftarda Bir Araya Geldiler (17)Hafız İho Öğrenci Velileri Okulda İftarda Bir Araya Geldiler (16)Hafız İho Öğrenci Velileri Okulda İftarda Bir Araya Geldiler (14)Hafız İho Öğrenci Velileri Okulda İftarda Bir Araya Geldiler (13)Hafız İho Öğrenci Velileri Okulda İftarda Bir Araya Geldiler (12)Hafız İho Öğrenci Velileri Okulda İftarda Bir Araya Geldiler (11)Hafız İho Öğrenci Velileri Okulda İftarda Bir Araya Geldiler (10)Hafız İho Öğrenci Velileri Okulda İftarda Bir Araya Geldiler (9)Hafız İho Öğrenci Velileri Okulda İftarda Bir Araya Geldiler (8)Hafız İho Öğrenci Velileri Okulda İftarda Bir Araya Geldiler (5)Hafız İho Öğrenci Velileri Okulda İftarda Bir Araya Geldiler (3)Hafız İho Öğrenci Velileri Okulda İftarda Bir Araya Geldiler (1)

Editör: Esra Kapıcı