İncirköy Muhtarlığı ve halkının imece usulüyle organize yemek etkinliği, mahalleliye renkli ve neşeli anlar yaşattı. Çamlık Mesire alanında yapılan yemeğe katılımda yoğun oldu. Etkinlik boyunca mahalle sakinleri, hazırlanan yöresel yemeklerin tadını çıkarırken, çocuklar bol bol oyun oynadı. İncirköy Mahalle Muhtarı Ersoy Özdemir, şükür yemeğini İncirköy'ün geleneklerini yaşatmak ve toplumsal dayanışmayı artırmak amacıyla her yıl düzenlenmek istediklerini söyledi.

Ersoy Özdemir yaptığı konuşmada, "Bu güzel etkinliği hep birlikte gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Mahallemizin birliğini ve beraberliğini pekiştiren bu tür organizasyonlar, aramızdaki dayanışmayı daha da güçlendiriyor. Katkıda bulunan, destek veren ve katılım sağlayan tüm komşularımıza gönülden teşekkür ediyorum." dedi.
İncirköy Mahallesi'nde Şükür Yemeği Renkli Görüntülere Sahne Oldu (10)İncirköy Mahallesi'nde Şükür Yemeği Renkli Görüntülere Sahne Oldu (4)İncirköy Mahallesi'nde Şükür Yemeği Renkli Görüntülere Sahne Oldu (5)İncirköy Mahallesi'nde Şükür Yemeği Renkli Görüntülere Sahne Oldu (2)

Editör: Onur Çadır