Fethiye’de bölgenin ve ilçenin tanıtımından ticaretin gelişmesine, tarım ve hayvancılıktan sosyal projeler üretilmesine kadar pek çok yararlı çalışmalar yapabilmek için Fethiye’nin seçkin iş insanlarının bir araya gelerek kurduğu kısa adı LİİDER olan Likya İş İnsanları Derneği tarafından kahvaltı programı düzenlendi. “Tamarind Restaurant&Bar’da” (Ece Saray Marina) düzenlenen programa dernek üyeleri katılım sağlandı.D S C 0084D S C 0088“Derneğimiz Siyaset Üstü Bir Kuruluştur”

Sohbet eşliğinde geçen kahvaltı programında açıklama yapan LİİDER Başkanı Volkan Büber, “Ocak ayında yaptığımız genel kurul sonrasında şuanda düzenlemiş olduğumuz kahvaltı organizasyona hepiniz hoş geldiniz. Yoğun katılımın olması beni çok mutlu etti. Siyasetin yoğunlaştığı şu dönemde derneğimizin siyaset üstü bir kuruluş olduğunu tekrardan hatırlatmak istiyorum. Önümüzdeki dönemlerde de çeşitli programlar il birlikte olacağız” diye konuştu. D S C 0111“Etkinliklerimiz Devam Edecek”

Konuşmasını sürdüren Büber, “Fethiye’de ticarette önde gelen 5-6 kişiden oluşan ticari duayenler ile buluşma yapacağız. Sonrasında Rodos gezisi yapacağız. Ticarette markalaşma ile ilgili de çeşitli seminerler de düzenleyeceğiz. İyi bir ekonomistle de seminer düzenleme planımız var. Bu ve buna benzer çeşitli etkinliklere devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.D S C 0115D S C 0119D S C 0107D S C 0103D S C 0101D S C 0098D S C 0095D S C 0093D S C 0091

Editör: Onur Çadır