Topladığı imzaları ve hazırladıkları dilekçeyi Muğla Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı'na vermiş ve yetkililer ile de gerekli görüşmeyi yapmıştı.

Verilen mücadelenin sonuç verdiğine dikkat çeken Seydikemer Eğitim-Bir-Sen İlçe Temsilcisi Orhan Özdemir: "Muğla Büyükşehir Belediyesi ulaşımda öğretmenlerimiz için indirimli dönemi başlatma kararı aldı. UKOME’de alınan karar ile öğretmenlerimiz Muğla il genelinde Büyükşehir Belediyesi ve denetiminde bulunan özel toplu taşıma araçlarından indirimli olarak yararlanacak. Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin öğretmenlerimiz için aldığı indirim uygulaması ile il genelinde 23 TL olan indi bindi ücretini öğretmenlerimiz 17 TL olarak ödeyecek. Öğretmenlerimiz için yüzde 26 indirim uygulanmış olacak. Bu süreçte imzaları ile bizlere güç veren tüm öğretmenlerimize teşekkür eder, indirimin siz kıymetli öğretmenlerimiz için hayırlı olmasını dileriz. Eğitim-Bir-Sen Varsa Çözüm Var!" açıklamasını yaparak Muğla Büyükşehir Belediyesine ve destek veren öğretmenlere teşekkür etti. 

Seydikemer Eğitim Bir Sen'den Büyük Kazanım (4)Seydikemer Eğitim Bir Sen'den Büyük Kazanım (2)Seydikemer Eğitim Bir Sen'den Büyük Kazanım (1)

Editör: Haber Merkezi