Karaçulha Eski Belediye Başkanı Yusuf Çaylı, Fethiye TV İmtiyaz Sahibi Murat Yalçın, Genel Koordinatör Engin Ateş Alacapunar, Genel Yayın Yönetmeni Sedat Ünal ve Yazı İşleri Müdürü Onur Çadır ve Fethiye Tv ekibini ziyaret etti. Sohbet havasında geçen ziyarette Fethiye gündemi ile ilgili istişarede bulunuldu.

“Basın Ülkenin Işığıdır”

Fethiye siyasetinin de konuşulduğu ziyarette açıklamalarda bulunan Karaçulha Eski Belediye Başkanı Yusuf Çaylı, “Fethiye TV’yi tabi ki de ziyaret etmem gerekiyor. Türkiye’de hafiften siyaset ısınmaya başladı. Fethiye TV’de geçmişten günümüze tanıdığımız simalar var. Sohbet amaçlı bir ziyaretim oldu. Ağustos’ta bittikten sonra her partide adaylar ağır ağır ısınır diye düşünüyorum. Basın mensuplarının her zaman yanındayım. Onlar da bunu çok iyi bilir. Basın ülkenin ampulüdür. Onlar olmazsa haber ulaşımı yeterli olmaz. İyi ki varlar. Sizleri kutluyorum. Murat Bey benim ilk başkanlığımdan bu yana bu sahalarda olan bir arkadaşım. Basın emekçilerine başarılar diliyorum” dedi.

“Çıktığı Yolun Hayırlı Olmasını Temenni Ediyorum”

Fethiye TV İmtiyaz Sahibi Murat Yalçın ise, “Sevgili başkanıma çok teşekkür ediyorum. Karaçulha Belediye başkanlığı dönemin de uzun süre beraber çalıştık. Şimdi çıktığı yolun hayırlı olmasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

Editör: Haber Merkezi