Çevre yolu ve Çamköy halinin hepten marangoz ve küçük esnafın toplanma yeri olduğunu belirten esnaflar "Büyük bir sanayi sitesi yaparak bizi burada toplayın. Bakın Çamköy hali küçük esnaların yeri oldu. Çevre yolunun etrafına bakın, artık büyük bir sanayi sitasi yaparak bizi buraya toplayın" diye konuştular. Çevre yolu esnaflarının bu isteğini Cumhur İttifakı Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhammet Kökten  "Projelerimiz hazır. Sanayi esnafımıza müjdemiz var diye cevapladı.

Kökten'e esnaf ziyaretinde Karaçulha Eski Belediye Başkanı Yusuf Çaylı,  Milliyetçi Haraket Partisi Eski İlçe Başkanı Cengiz Çay, Ak Parti Fethiye İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülhanım Boz, Ak Parti Fethiye İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve çok sayıda partili eşlik etti. Katılımın yoğun olduğu saha çalışmasında esnafların ve vatandaşların istek ve sorunlarını dinleyen Cumhur İttifakı Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhamet Kökten,  var olan sorunları bildiklerini ve sorunların çözümü için yola çıktıklarını dile getirdi. Kökten esnaflara "Fethiye'nin önümüzdeki beş yılı için sizlerin vereceği karar çok önemli" diye konuştu.

Cumhur İttifakı Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhammet Kökten yaptığı açıklamada " Hepinizin sorunlarını biliyorum.  Onun için bugün size geldik.  Biz bu memleket için yola çıktık.  Sizlerin sorunlarını sizden dinlemek ve öğrenmek için geldik. Genel olarak artık Fethiye'nin kronikleşmiş sorunları var. Körfezin temizliği, otopark, trafik gibi sorunlar ortada duruyor" diye konuştu. Fethiye'nin girişlerinin çok kötü olduğu ve Fethiye'ye yakışmadığını belirten esnaflara Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhammet Kökten " Fethiye büyük bir köy gibi. 1 Nisan'dan itibaren Fethiye'nin girişlerinde yapacağımız çalışma ile, halkımız Fethiye'ye geldiğini hissedecek" diye konuştu.

Whatsapp Görsel 2024 02 17 Saat 15.58.04 D032F454

Whatsapp Görsel 2024 02 17 Saat 15.58.10 17B52E96Whatsapp Görsel 2024 02 17 Saat 15.58.06 6E4309C3

Editör: Esra Kapıcı