Seydikemer’de 5 Mart günü etkili olan kuvvetli rüzgar ve fırtına hayatı olumsuz etkiledi. Fırtına ve şiddetli rüzgarKaradere Mahallesi’nde, birçok evin çatısını uçurdu, ağaçları kökünden söktü ve seralara zarar verdi. Seydikemer Belediye Başkanı B. Önder Akdenizli, beraberinde Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Karakuş, Belediye Meclis Üyeleri ve Belediye Birim Müdürleriyle Karadere Mahallesinde evleri ve seraları zarar gören vatandaşları ziyaret etti.

BAŞKAN AKDENİZLİ: “VATANDAŞLARIMIZIN YANINDAYIZ”

Yaşanan olumsuzluklarla ilgili bilgi alarak vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini ileten Başkan Akdenizli; “Muğla ve Seydikemer’imizde etkili olan kuvvetli rüzgar ve fırtına maalesef Karadere Mahallesi’nde olumsuzluklara neden oldu. Fırtına ve şiddetli rüzgar birçok evin çatısını uçurmuş, seralara zarar vermiş, ağaçları da kökünden sökmüş. Karşılaştığımız manzara oldukça üzücü ancak can kaybının olmaması sevindirici. Fırtınadan dolayı etkilenen, zarar gören hemşehrilerime geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Seydikemer Belediyesi olarakher zaman vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.
Başkan Akdeni̇zli̇ Firtinadan Zarar Gören Vatandaşlari Zi̇yaret Etti̇ (10)Başkan Akdeni̇zli̇ Firtinadan Zarar Gören Vatandaşlari Zi̇yaret Etti̇ (8)Başkan Akdeni̇zli̇ Firtinadan Zarar Gören Vatandaşlari Zi̇yaret Etti̇ (7)Başkan Akdeni̇zli̇ Firtinadan Zarar Gören Vatandaşlari Zi̇yaret Etti̇ (6)Başkan Akdeni̇zli̇ Firtinadan Zarar Gören Vatandaşlari Zi̇yaret Etti̇ (5)Başkan Akdeni̇zli̇ Firtinadan Zarar Gören Vatandaşlari Zi̇yaret Etti̇ (4)Başkan Akdeni̇zli̇ Firtinadan Zarar Gören Vatandaşlari Zi̇yaret Etti̇ (3)Başkan Akdeni̇zli̇ Firtinadan Zarar Gören Vatandaşlari Zi̇yaret Etti̇ (1)Başkan Akdeni̇zli̇ Firtinadan Zarar Gören Vatandaşlari Zi̇yaret Etti̇ (2)

Editör: Esra Kapıcı