Ziyarette Kıvrak motor sahibi Nuri Kıvrak tarafından çiçeklerle karşılanan CHP Muğla Büyükşehir Belediye başkan adayı Ahmet Aras kıvrak motor çalışanlarının tek tek ellerini sıkıp Türkiye satış birinciliğindeki emeklerinden dolayı kutladı. Büyük şehir belediye başkan adayı Ahmet Aras “ Kıvrak motor sahibi Nuri Kıvrak’ın Bodrum’dan da yıllardır tanırım, Türkiye satış birinciliğini senelerdir sürdürmektedir, böyle çalışkan başarılı insanların Muğla’mızda olması ülke ekonomisine katkıda bulunması bizim için büyük övünç kaynağıdır” dedi.

Kıvrak Motor sahibi Nuri Kıvrak ise “Ahmet başkanımızın Bodrumda işyerimiz olması sebebi ile  yıllardır yakından tanırım Fethiye ziyaretimde özel olarak bizler için zaman ayırması da beni son derece mutlu etti. Başkanımıza ziyaretinden dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

BAŞKAN KARACA VE EKİBİ DE ZİYARETE GELDİ

Bu arada seçim çalışmasını aynı saatlerde 22 metrelik yolda esnaf ziyaretlerinde bulunarak gerçekleştiren Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca ve ekibi de esnaf ziyaretleri kapsamında Kıvrak motor sahibi Nuri Kıvrak ve çalışanlarına ziyarette bulundu. Başkan Karaca, özel ziyaret ve seçim çalışması için Fethiye’ye gelen büyükşehir belediye başkan adayı Ahmet Aras ile Kıvrak motorda buluştular. Başkanlar Aras ve Karaca bir süre Nuri Kıvrak ile sohbet ettikten sonra seçim çalışmaları için Kıvrak motordan ayrıldılar.
Ahmet Aras Kivrak Motor (14)Ahmet Aras Kivrak Motor (10)Ahmet Aras Kivrak Motor (11)Ahmet Aras Kivrak Motor (9)

Editör: Erdoğan Cankuş