Barbunn Cafe Bistro, 2024 yaz programları kapsamında belirli günlerinde düzenlenen canlı müzik performansları, misafirlere deniz esintileri eşliğinde keyifli anlar yaşatıyor. Tanınmış müzisyenlerin sahne aldığı bu konserler, Fethiye akşamlarını renklendiriyor. Hem ruhunuza hem de damağınıza hitap eden bu keyifli mekan, sizleri bekliyor.

Canlı Mı Canlı Haziran…

10 Haziran itibariyle her Pazartesi akşamı İpek Demir, müzikseverlere unutulmaz anlar yaşatacak. İpek Demir’in enerjik performansı ve etkileyici sesi, Pazartesi akşamlarının vazgeçilmezi olacak.

11 Haziran itibariyle her Salı ve Perşembe, Bora Gölbaşı sahne alacak. Bora Gölbaşı’nın geniş repertuarı ve sahne performansı, hafta içi akşamlarına renk katacak. Salı ve Perşembe akşamları, müziğin ritmine kapılmak isteyenler için ideal günler olacak.

12 Haziran itibariyle her Çarşamba, Gamze Dursun’un büyüleyici sesi Barbunn Cafe Bistro'da yankılanacak. Gamze Dursun’un zarif ve duygusal performansları, Çarşamba akşamlarını unutulmaz kılacak.

21 Haziran itibariyle her Cuma ve Cumartesi, Nur Usta sahne alacak. Nur Usta’nın enerjik ve dinamik performansları, haftasonu eğlencesine damgasını vuracak. Cuma ve Cumartesi akşamları, müzik dolu keyifli anlar yaşamak isteyenler için harika bir seçenek olacak.

23 Haziran itibariyle her Pazar, Şahin Açıkgöz’ün eşsiz performansı Barbunn Cafe Bistro'da olacak. Şahin Açıkgöz’ün etkileyici sesi ve sahne şovu, Pazar akşamlarını özel kılacak.
Whatsapp Görsel 2024 06 06 Saat 14.18.04 853Be511

Barbunn Cafe Bistro, yaz boyunca müzik dolu akşamlar ve unutulmaz anılar için Fethiye’deki tüm müzikseverleri bekliyor. Eğlence ve müziğin buluşma noktası Barbunn Cafe Bistro’da siz de yerinizi almayı unutmayın.

Barbunn Cafe Bistro'da Yaz Programları Coşkuyla Devam Ediyor (10)Barbunn Cafe Bistro'da Yaz Programları Coşkuyla Devam Ediyor (7)Barbunn Cafe Bistro'da Yaz Programları Coşkuyla Devam Ediyor (5)

Editör: Onur Çadır