Seydikemer Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Seydikemer Belediye Başkan Adayı B. Önder Akdenizli, sabah saatlerinden itibaren okulları ziyaret ederek sandık görevlileri ve vatandaşlar ile bir araya geldi.

Ziyaret esnasında okul sorumluları ve sandık görevlilerine kolaylıklar dileyen Akdenizli, seçimlerin Seydikemer’e hayırlı olması temennisinde bulundu. Okul bahçesinde vatandaşlarla da kısa bir sohbet gerçekleştiren Akdenizli daha sonra yaptığı açıklamada; “Seydikemer’imizde bazı mahallelerimizi dolaştık. Katılımın çok yoğun olduğunu görüyoruz. İnsanlar birinci olarak seçme haklarını kullanıyorlar. İkinci olarak her mahallemizde muhtar adayı olduğu için muhtar adaylarımızın katılıma çok destekçi olduğunu görüyoruz. Muhtar adaylarıma da başarılar diliyorum” dedi. 

Akdeni̇zli̇ Sandik Görevli̇leri̇ni̇ Zi̇yaret Etti̇ (17)Akdeni̇zli̇ Sandik Görevli̇leri̇ni̇ Zi̇yaret Etti̇ (14)Akdeni̇zli̇ Sandik Görevli̇leri̇ni̇ Zi̇yaret Etti̇ (15)Akdeni̇zli̇ Sandik Görevli̇leri̇ni̇ Zi̇yaret Etti̇ (16)Akdeni̇zli̇ Sandik Görevli̇leri̇ni̇ Zi̇yaret Etti̇ (12)Akdeni̇zli̇ Sandik Görevli̇leri̇ni̇ Zi̇yaret Etti̇ (13)Akdeni̇zli̇ Sandik Görevli̇leri̇ni̇ Zi̇yaret Etti̇ (10)Akdeni̇zli̇ Sandik Görevli̇leri̇ni̇ Zi̇yaret Etti̇ (11)Akdeni̇zli̇ Sandik Görevli̇leri̇ni̇ Zi̇yaret Etti̇ (7)Akdeni̇zli̇ Sandik Görevli̇leri̇ni̇ Zi̇yaret Etti̇ (8)Akdeni̇zli̇ Sandik Görevli̇leri̇ni̇ Zi̇yaret Etti̇ (9)Akdeni̇zli̇ Sandik Görevli̇leri̇ni̇ Zi̇yaret Etti̇ (4)Akdeni̇zli̇ Sandik Görevli̇leri̇ni̇ Zi̇yaret Etti̇ (5)Akdeni̇zli̇ Sandik Görevli̇leri̇ni̇ Zi̇yaret Etti̇ (2)Akdeni̇zli̇ Sandik Görevli̇leri̇ni̇ Zi̇yaret Etti̇ (3)Akdeni̇zli̇ Sandik Görevli̇leri̇ni̇ Zi̇yaret Etti̇ (1)

Editör: Esra Kapıcı