Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret sonrası açıklama yapan Başkan Karaca;  “Dernek Başkanımız Niyazi Canözü ve muhtarlarımıza ziyaretleri için çok teşekkür ediyorum. 41 mahalleye hizmet götürmek için hep birlikte çalışıyoruz. Görev süremiz boyunca hiçbir muhtarımızı ayrıştırmadık, bundan sonra da ayrıştırmadan, verimli bir şekilde çalışmaya ve hizmet üretmeye devam edeceğiz” dedi.

Tunceli Eski Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu’ndan Karaca’ya Ziyaret

2014-2019 yılları arasında Tunceli Ovacık Belediye Başkanlığı, 2019-2024 döneminde ise Tunceli Belediye Başkanlığı görevlerinde bulunan Fatih Mehmet Maçoğlu, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’yı makamında ziyaret etti.

Çeşitli kooperatif çalışmaları yürütmek için bölgede temaslarda bulunan Maçoğlu, Başkan Karaca’ya seçim başarısından ötürü tebriklerini ileterek, çalışmalarında kolaylıklar diledi. Önümüzdeki döneme ilişkin planlamalar hakkında fikir alışverişinde bulunulan ziyaret, karşılıklı iyi dileklerle sona erdi.Ziyaretler (5)İşletme Dekanı Prof. Dr. Recai Coşkun ve Fakülte Yönetimine Ziyaret

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Fethiye İşletme Dekanı Prof. Dr. Recai Coşkun ve Fakülte Yönetimi, Başkan Karaca’yı makamında ziyaret etti.

Ziyarette, Fethiye’de okuyan üniversite öğrencilerinin sorunlarının çözümü ve mevcut imkânlarının geliştirilmesi için neler yapılabileceği, işletme ve özellikle turizm işletmeciliği üzerine istihdamın arttırılmasına yönelik işbirliğinin devam ettirilmesi konuları üzerinde duruldu. 

Ziyaretler (1)

Editör: Onur Çadır