Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, yaz sezonu öncesinde Fethiye’nin 2024 turizm potansiyelini ve hazırlıklarını değerlendirmek üzere oda ve kooperatif başkanlarıyla bir toplantı düzenledi. Toplantıya Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir, Fethiye Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Şaban Taşar, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı İsmail Başoğlu, Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar Manavlar Odası Başkanı Adem Hıra, Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Alaşan ve Seydikemer Ulaştırma Hizmetleri Esnaf Odası Başkanı Mehmet Hadi Çakıroğlu katıldı.Başkan Karaca, “Fethiye’de 2024 Turizm Sezonu Yoğun Geçecek” (1)Karşılıklı Fikir Alışverişi

Toplantıda başkanlar, yaklaşan turizm sezonu öncesinde karşılıklı fikir alışverişinde bulunarak, Fethiye’nin turizmdeki potansiyelini artırmak için yapılması gerekenleri masaya yatırdı. Başkan Karaca, yaptığı açıklamada, "Tüm veriler Fethiye’de 2024 turizm sezonunun yoğun geçeceğini gösteriyor. Biz de tüm birimlerimizle yaz sezonu için hazırlıklarımızı tamamladık," dedi.

Yoğun Turizm Sezonu Bekleniyor

2024 turizm sezonunun yoğun geçeceğine dikkat çeken Karaca, ilçenin turizmden en iyi şekilde faydalanabilmesi için gerekli tüm tedbirlerin alındığını ve hazırlıkların tamamlandığını belirtti. Başkanlar, esnaf ve sanatkarların bu süreçte daha etkin rol alabilmesi ve turizmden maksimum fayda sağlanabilmesi adına çeşitli stratejiler geliştirdiklerini ifade ettiler. Başkan Karaca, tüm katılımcılara teşekkür ederek, başarılı bir turizm sezonu geçirmeyi temenni etti.

Başkan Karaca, “Fethiye’de 2024 Turizm Sezonu Yoğun Geçecek” (6)Başkan Karaca, “Fethiye’de 2024 Turizm Sezonu Yoğun Geçecek” (5)Başkan Karaca, “Fethiye’de 2024 Turizm Sezonu Yoğun Geçecek” (3)Başkan Karaca, “Fethiye’de 2024 Turizm Sezonu Yoğun Geçecek” (2)

Editör: Onur Çadır