Ramazan ayının her günü ortalama 1500 vatandaşın oruç açtığı Çatalarık Sosyal Tesisi’nde, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca da sıra bekledi. Fethiye Belediyesi, hayırsever vatandaşların da katkılarıyla, Ramazan ayı boyunca evlere sıcak yemek servisi, gıda kolisi gibi desteklerde bulunmuştu. Çatalarık’taki iftar sofrasına katılan Başkan Alim Karaca, ilk önce vatandaşlara yemek dağıttı, ardından kendisi de sıraya girerek iftarını yaptı.

İftar saatini bekleyen bölge sakinleri Karaca ile sohbet ederek, kendisiyle oruç açmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Karaca, “Ramazan ayının ilk iftarını yine burada vatandaşlarımızla birlikte yapmıştık. Ramazan ayı boyunca, ihtiyaç sahibi binlerce vatandaşımıza ulaştık. Bundan sonraki süreçte de sosyal belediyeciliğin gereği olarak kendilerini desteklemeye devam edeceğiz. Rabbim Ramazan boyunca tutulan oruçları ve edilen duaları kabul etsin” dedi.

Karaca Çatalarık Sosyal Tesisinde Iftar Yaptı (7)Karaca Çatalarık Sosyal Tesisinde Iftar Yaptı (6)Karaca Çatalarık Sosyal Tesisinde Iftar Yaptı (3)Karaca Çatalarık Sosyal Tesisinde Iftar Yaptı (2)

Editör: Esra Kapıcı