Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen Ölüdeniz Turizm Geliştirme Kooperatifi olağan genel kurulunda yeniden başkanlığa seçilen Muhammet Kökten, tebrikleri kabul etmeye devam ediyor. Bu kapsamda, Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir, Kökten’e “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

Ziyaret sırasında Mehmet Soydemir, Muhammet Kökten’e yeni döneminde başarılar dileyerek, turizm sektörüne ve bölge esnafına yaptığı katkılardan ötürü teşekkürlerini iletti. Soydemir, “Muhammet Kökten kardeşimiz seçimde tekrar güven tazeledi. Manevi olarak her zaman yanındayız. Bu çok önemli. Kendisini tebrik ediyorum. Güzel işler yapmasa zaten yönetim ve başkan değişirdi. Tekrar güven tazeledi. Genellikle öyle oluyor. Eğer başkan yapıyorsa iyi işler 20 yıl da başkanlık yapar 30 yılda…Ama bazı kendini bilmez insanlar ‘Yeter’ diyor. Eğer insanlar seçtiyse ona saygı duyacaksın arkadaşım. Buna inanıyorum. Muhammet Kardeşimi tebrik ediyorum, turizm sezonu tüm işletmecilere, otelcilere, bakkalından tüm esnafına kadar hayırlı uğurlu olsun.’’ diye konuştu.

Muhammet Kökten ise, Mehmet Soydemir'in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, yeni dönemde de turizmin geliştirilmesi ve bölge esnafının refahının artırılması için çalışmalara ara vermeden devam edeceklerini söyledi. Kökten, “Ölüdeniz Turizm Geliştirme Kooperatifi olarak Başkanıma ve yönetimine bu nazik ziyaretinden dolayı çok teşekkür ederiz. Bölgemiz turizmi ile ilgili çok önemli ve güzel sohbetler ettik. Bundan sonraki süreçte bölgemiz esnafları ve bölgemiz turizmi için birlikte fikirler ortaya koyarak projeler üreteceğiz. Burada turizmin daha ileri gitmesi için çalışacağız. Uyumlu bir şekilde çalışıyoruz zaten. Önümüzdeki sezonun iyi bir şekilde geçmesini temenni ediyorum. İyi bayramlar diliyorum.’’ ifadelerini kullandı.Whatsapp Görsel 2024 06 14 Saat 15.57.44 0C8B45E9Whatsapp Görsel 2024 06 14 Saat 15.57.43 C70121DbWhatsapp Görsel 2024 06 14 Saat 15.57.43 2E4D71A3


 

Editör: Onur Çadır