FTSO Meğri Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya AK Parti Muğla Milletvekilleri Kadem Mete ve Yakup Otgöz ile Türkiye Çevre Koruma Vakfı İktisadi İşletmesi Genel Müdürü Erdal Türk, FTSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı, İMEAK DTO Fethiye Şubesi Meclis Başkanı Onur Ugan, Yönetim Kurulu Başkanı İlkay Tugay, Fethiye Otelciler Birliği (FODER) Başkanı Bülent Uysal, TÜRSAB Batı Akdeniz BTK Bölge Temsilciliği Başkanı Özgen Uysal, FTSO Meclis Üyesi ve Ölüdeniz Turizm Geliştirme Kooperatif Başkanı Muhammet Kökten, AK Parti Muğla İl Başkanı Gültekin Akça,  Fethiye İlçe Başkanı Av. Murat Çağlar Ayıkol. Belediye Meclis üyeleri Adnan Özal, Zafer Korel, FTSO Genel Sekreteri Ezgi Tugay katıldı. Toplantıda turizm sezonu öncesinde deniz turizmiyle ilgili talep ve beklentiler iletildi, MUÇEV’in yaptığı çalışmalar görüşüldü.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’na bağlı Türkiye Çevre Koruma Vakfı İktisadi İşletmesi Genel Müdürü ve MUÇEV yöneticisi Erdal Türk, toplantıda MUÇEV’in çalışmaları hakkında bilgi verdi, katılımcılardan gelen soruları yanıtladı. AK Parti Muğla Milletvekilleri Kadem Mete ve Yakup Otgöz de sürdürülebilir deniz turizmiyle ilgili katılımcıların beklentilerini not alarak ilgili kurum ve kuruluşlara ileteceklerini ifade ettiler.

Toplantıda söz alan Osman Çıralı, Onur Ugan, İlkay Tugay, Bülent Uysal, Özgen Uysal ve Muhammet Kökten, milletvekillerine ve Erdal Türk’e toplantıya katılımları ve samimi bilgilendirme için teşekkür ettiler.
I M G 7179I M G 7186I M G 7182

Editör: Esra Kapıcı