Dünya Okçuluk Federasyonu faaliyet programında yer alan International  KahramanBagatır Spring ArrowsTournament(Kahraman Bagatır Bahar Ok Turnuvası) 1-6 Nisan 2024 tarihleri arasında Antalya’da yapıldı. Yarışmaya A Milli takımda yer alan Büyükşehir sporcuları Hazal Burun ve EmircanHaney de katıldı.2024 Açık Hava sezonunun milli takım için ilk uluslararası yarışması olan International  KahramanBagatır Spring ArrowsTournament’taHazal Burun altın, Emircan Haney’de bronz madalya kazandı.

Hazal Burun’un Dünya Rekoru Tescil Belgeleri Takdim Edildi

Muğla Büyükşehir Belediyesi sporcusu Hazal Burun’un sezon başında kırdığı 18 metre büyük kadınlar ve genç kadınlar dünya rekoru tescil belgeleri Dünya okçuluk federasyonu tarafından hazırlanıp yarışmaya gönderildi ve Türkiye Okçuluk Federasyonu Başkanı Abdullah Topaloğlu tarafından Hazal Burun’atakdim edildi.

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Aras uluslararası bir turnuvada milli takım formasıyla başarılı sonuçlar alarak ülkemizi gururlandıran Hazal Burun, Emircan Haney ve onları yetiştiren hocaları Dr.Ejder Sözen’i kutladı ve başarılarının devamını diledi. 
Büyükşehir Okçuları’ndan Milli Takımda Madalyalı Prova (8)Büyükşehir Okçuları’ndan Milli Takımda Madalyalı Prova (6)Büyükşehir Okçuları’ndan Milli Takımda Madalyalı Prova (5)Büyükşehir Okçuları’ndan Milli Takımda Madalyalı Prova (3)Büyükşehir Okçuları’ndan Milli Takımda Madalyalı Prova (2)Büyükşehir Okçuları’ndan Milli Takımda Madalyalı Prova (7)

Editör: Haber Merkezi