Çocuk Nöroloğu Dr. Engin Deniz, Fethiye’de Nursel Özdemir Eğitim Kurumlarının eğitimcileri ile bir araya geldi. Seminer süresi boyunca eğitimciler, nörolojik alanda sorular sorarken, Dr. Engin Deniz sorulan soruları cevaplandırıp, detaylı bilgilendirmede bulundu. Dr. Engin Deniz, ayrıca hangi çocuklara nasıl yaklaşılması gerektiği, kimlerin hekim kontrolünde gitmesi gerektiği ya da yapılacak tıbbi müdahalelerin değerIendirmelerini yaptı.

Nursel Özdemir Eğitim Kurumları Kurucusu Salih Dündar,  ‘’Özel eğitim alanında en büyük destekçimiz olan hekimlerden çocuk nöroloğu alanında Engin Beyin Fethiye’de hizmete başlaması bizleri çok mutlu etti. Kendisi bölgemiz için çok büyük şans ve değerdir. Özel eğitim;  herkesin bildiği gibi aileler, hekimlerle bir arada çalışmayı gerektiren ekip işidir. Tek başımıza hekim kontrolü olmadan bir öğrenciyle ilerlemekte zorlanırız. Hekimlerin önerisi eğitimlerimiz açısında son derece önem teşkil etmektedir. Hekimlerin önerisi doğrultusunda bizler çalışmak ve uygulamak için hazırız.  Fizyoterapistlerimiz, psikologlar, özel eğitim uzmanlarımız ve ABA terapistlerimiz ile özel eğitim alanında tüm branşlarda 5 eğitim binasıyla eğitimlerimize ara vermeden sürdürüyoruz.  Bizleri kırmayıp kurumlarımıza gelen Dr. Engin Bey’e ve eğitim süresince can kulağı ile dinleyen hocalarımıza teşekkür ederiz.’’ ifadelerini kullandı.

Dr. Engin Deniz  ise şunları söyledi: “Fethiye ve çevresinde uzmanlık alanıma dair çalışmalarımı sürdürmek için tüm tecrübemle hazırım. Hekimlik gönül işidir. İhtiyacı olan çocuklarla bu alanda tanılama, değerlendirme ve takiplerini yaparken eğitim veren yeterli kalitede uzmanların olması beni de mutlu etti. Genç ve dinamik kadrosuyla bir araya geldiğimiz Nursel Özdemir kurumlarında bu işin yapıldığını gördüm. Tebrübelerimiz ve iş birliğimiz ile çocukların ilerleyişini yakınen takip edebiliriz. Bizleri bir araya getiren kurucu Salih Dündar’a teşekkür ederim.”Nursel Özdemir Çocuk Nöroloğu (8)Nursel Özdemir Çocuk Nöroloğu (7)Nursel Özdemir Çocuk Nöroloğu (6)Nursel Özdemir Çocuk Nöroloğu (5)Nursel Özdemir Çocuk Nöroloğu (4)Nursel Özdemir Çocuk Nöroloğu (2)Nursel Özdemir Çocuk Nöroloğu (1)

Editör: Esra Kapıcı