Başkan adayı Kökten, Muğla Milletvekili Yakup Otgöz, Ak Parti Fethiye İlçe Başkanı Murat Çağlar Ayıkol, MHP Fethiye İlçe Başkanı Abdülkadir Tekin,  Cengiz Çay ve Ak Parti ve MHP ilçe yöneticileri ile beraber Esenköy, Çamköy, Eldirek, Karaçulha ve İnlice Mahallerinde bir dizi ziyaretlerde bulundu.Ak Parti Akarca Mahalle Başkanı Seneyi Devriye YemeğiAk Parti Akarca Mahalle Başkanı Seneyi Devriye Yemeği 2

Fethiye’de her alanda ciddi bir sempati ve hoşgörü ile karşılandığını belirten Cumhur İttifakı Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhammet Kökten; “Öncelikle herkese mutlu pazarlar diliyorum. İyi hafta sonları diliyorum. Bizim Fethiye’mize gönül verenler arkadaşlarımız kardeşlerimizle birlikte bugün Esenköy’den başladık Çamköy, Eldirek Karaçulha’da çeşitli ziyaretlerde bulunduk. Şu anda İnlice mahallemizdeyiz. Halk buluşmalarıyla seçim çalışmalarımız güzel gidiyor. Şu anda halkımız da ciddi bir enerji ve coşku var, iyi karşılanıyoruz ve destek görüyoruz. Fethiye’de her alanda ciddi bir sempati ve hoşgörü ile karşılama var. Bu da bizi mutlu ediyor.” İfadelerini kullandı.Asker Yemeği Ziyaret (4)Asker Yemeği Ziyaret (2)Asker Yemeği Ziyaret (1)

“Vatandaşlarımızın beklentilerini, sıkıntılarını tek tek not alıyoruz”

Saha çalışmalarında vatandaşları dinleyerek sorunları tek tek not aldıklarını vurgulayan Muhammet Kökten; “Şehir merkezine biraz daha uzak olan kısımlarda altyapı, yol, trafik ve imarla ilgili sorunlar öne çıkıyor. Biz bu sorunları çözebileceğimizi vaat edebiliyoruz. Nasip olduğu zaman 1 Nisan itibari ile tüm sorunları çözmek için kendileriyle birlikte el ele kol kola olacağımızın sözünü veriyoruz” şeklinde konuştu.

“Genelde gezdiğimiz tüm alanlarda en büyük istek imar”

Adaylığı açıklandığı günden bu yana çalışmalarını sürdüren Kökten, Fethiye’de en büyük sorunun imar olduğunu vurgularken sözlerini şöyle sürdürdü:

 “İmarla ilgili ciddi bir sorun var. Şu anda Fethiye’nin genelinde Göcek’ten Kabak’a ve Karagözler’e kadar en büyük sorun imar. Bunun haricinde altyapı, trafik, yollar, kaldırımlar, içme suyu, kanalizasyon şebekeleri ile ilgili de ciddi sorunlar ve talepler var. Biz tüm sorunlar ile ilgili projelerimizi üretiyoruz. Projelerimiz hazır.  Bu sorunları ilerleyen zamanda çözeceğimizden hiç kimsenin şüphesi olmasın."KöktenKaragedik Mahallesi Yemek (6)Karagedik Mahallesi Yemek (5)Karagedik Mahallesi Yemek (2)Karagedik Mahallesi Yemek (1)

Editör: Haber Merkezi