Fethiye’de hizmet veren bir dalgıç firması geleneksel hale getirdikleri deniz altı kutlamalarına bir yenisini daha ekledi.

Fethiye’de 3 dalgıç Dalyan Koyu açıklarında dalış yaptı.  Dalgıçlar Önder Diktaş, Aydın Tanal ve Zeren Taşkesen sabah erken saatlerde 5 metre deniz dibinde TBMM nin açılışının 104.yıldönümü nedeniyle balıklar arasında dev Türk Bayrağı açıp, önünde Türk Bayrakları dalgalandırdılar.

Dalgıç eğitmeni Önder Diktaş her yıl milli bayramlarımızı deniz dibinde farklı etkinlikler yaparak kutladıklarını ifade etti.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 104.yıldönümünü kutlamanın mutluluğunu yaşadıklarını da ifade eden Diktaş; 'Bu yıl gösteride 3 dalgıç yer aldık. Atatürk ün tüm çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeni ile Dalyan koyunda 5 metre derinlikte oldukça büyük Türk Bayrağı açıp, ellerimizde Türk Bayrakları mız ile 23 Nisan coşkusu yaşadık. Deniz dibindeki balıklarda Türk Bayrağımız önünde güzel bir görüntü oluşturdu. Bizde Dalış okulumuz olarak tüm çocuklarımızın Bayramını kutluyoruz' dedi.

Whatsapp Görsel 2024 04 23 Saat 11.06.18 689C7Cfe

Editör: Erdoğan Cankuş