Türk iş dünyasının AB Yeşil Mutabakatına uyumunu kolaylaştırmayı amaçlayan projenin önemine dikkat çeken, Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası (FTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı, “Proje için Türkiye’den seçilen 10 eğitmenden biri olan Muğla Odaları ve Borsa Akademik Danışmanımız Doç. Dr. Işıl Arıkan Saltuk’u kutluyor, görevinde başarılar diliyorum.” dedi. 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından yürütülen ve AB ile ortaklaşa finanse edilen, “Yeşil ve Dijital Bir Geçiş İçin Girişimcilik Yetkinlikleri” (EntreComp4Transition) Projesi, Avusturya, Belçika, İtalya, İspanya ve Türkiye’den Ticaret ve Sanayi Odaları, Yüksek Öğrenim Kurumları ile Mesleki Eğitim ve Öğretim Kurumları iş birliğiyle gerçekleştiriliyor. 

Girişimci zihniyeti teşvik ederek, birlikte yaratmayı kolaylaştırarak ve öğrenim çıktılarının tanınmasını sağlayarak, geleceğin Yeşil Geçiş Kolaylaştırıcısı olmanın önünü açan öğretme ve öğrenmeye yönelik yeni, yenilikçi, çok disiplinli yaklaşımlar geliştirmeyi amaçlayan projede Türkiye’de görev yapmak üzere seçilen 10 eğitmenden biri de Muğla Odaları ve Borsa Akademik Danışmanı Doç. Dr. Işıl Arıkan Saltuk oldu. Türk iş dünyasının AB Yeşil Mutabakatına uyumunu kolaylaştırmayı amaçlayan projenin önemine dikkat çeken, Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası (FTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı, “Proje için Türkiye’den seçilen 10 eğitmenden biri olan Muğla Odaları ve Borsa Akademik Danışmanımız Doç. Dr. Işıl Arıkan Saltuk’u kutluyor, görevinde başarılar diliyorum.” dedi. 

Editör: Esra Kapıcı