Fedakar annenin özverili çabalarını takdir etmek amacıyla, hayırsever esnaf Bekir Kaya tarafından düzenlenen özel bir kutlama gerçekleştirildi.

Seydikemer Belediye Başkanı Önder Akdenizli ve MHP Fethiye İlçe Başkanı Abdülkadir Tekin'in katıldığı etkinlikte, Gonca Ercan'a çiçekler ve özel bir plaket takdim edilerek, anneler gününü kutladılar.

Seydikemer Belediye Başkanı Önder Akdenizli, Gonca Ercan'a yönelik duygusal sözlerle, "Anne olduğunuz kadar, Enes’e hem arkadaş, hem abilik, hem ablalık yapıyorsunuz. Anneler gününüz kutlu olsun. Bekir Kaya kardeşime de böyle bir olaya vesile olduğu için teşekkür ediyorum" dedi.

MHP Fethiye İlçe Başkanı Abdulkadir Tekin ise şunları söyledi: "Bizim için tüm anneler çok özel ama, bazı anneler daha özel. Böyle bir anneyi ziyaret etmekten dolayı bende çok mutlu oldum. Anneler gününü kutlarız."

Gonca Ercan ise ziyaretten dolayı çok mutlu olduğunu ifade ederken gözyaşlarını tutamadı. Bu duygusal etkinlik, anneliğin kutsallığını ve fedakarlığını bir kez daha ön plana çıkardı.Engelli Çocuğuna Kendisini Adayan Fedakar Anneye Sürpriz Kutlama (3)Engelli Çocuğuna Kendisini Adayan Fedakar Anneye Sürpriz Kutlama (2)Engelli Çocuğuna Kendisini Adayan Fedakar Anneye Sürpriz Kutlama (1)

Editör: Sedat Ünal