Meclis üyesi adaylarıyla birlikte gerçekleştirilen ziyarette, esnafın Saatcı’ya ilgisi büyük oldu. Özellikle dışarıdan gelip Fethiye’ye yerleşen esnaf, Fethiye’nin mimarı olan Saatcı ismini çok merak ettiklerini söylüyor.

Gösterilen ilgi alakadan memnun olan Saatcı, daha sonra yapımını gerçekleştirdiği Otogar ve Alışveriş Merkezi’ndeki esnafı ziyaret etti. Bir ağaç için projesini değiştirdiği Alışveriş Merkezi’ni gezerken duygusal anlar yaşayan Saatcı, “İnsanın kendi yaptığı yerde gezmesi güzel oluyormuş. Ama esnafımız şu anki durumdan çok da memnun değil. İnşallah 1 Nisan’dan sonra onların yüzünü güldürmek için elimizden geleni yapacağız.” dedi. 

Saatcı, Esnaf Ziyaretleri (11)Saatcı, Esnaf Ziyaretleri (15)Saatcı, Esnaf Ziyaretleri (14)Saatcı, Esnaf Ziyaretleri (13)Saatcı, Esnaf Ziyaretleri (12)Saatcı, Esnaf Ziyaretleri (10)Saatcı, Esnaf Ziyaretleri (9)Saatcı, Esnaf Ziyaretleri (8)Saatcı, Esnaf Ziyaretleri (7)Saatcı, Esnaf Ziyaretleri (6)Saatcı, Esnaf Ziyaretleri (5)Saatcı, Esnaf Ziyaretleri (4)Saatcı, Esnaf Ziyaretleri (3)Saatcı, Esnaf Ziyaretleri (2)Saatcı, Esnaf Ziyaretleri (1)

Editör: Esra Kapıcı