Fethiye Bilim ve Sanat Merkezi tarafından düzenlenen 1. Yıl Sonu Şenliği, Fethiye Özer Olgun Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Büyük ilgi gören şenlikte çocuklar, yıl boyunca öğrendikleri enstrümanları çalarak yeteneklerini sergilediler ve yaptıkları eserleri ziyaretçilere sundular. Etkinliğe katılım oldukça yoğun oldu. 

Veliler ve sanatseverler çocukların performanslarını keyifle izledi. Fethiye Kaymakamı İsmail Hakkı Ertaş da şenliğe katılarak çocukların sevincine ortak oldu. Kaymakam Ertaş, Fethiye Bilim ve Sanat Merkezi’nin çocukların gelişimine katkı sağladığını ve bu tür etkinliklerin önemini vurguladı. Şenlik boyunca çeşitli müzik dinletileri ve sergi alanında sergilenen eserlerle renkli görüntüler oluştu. Fethiye Bilim ve Sanat Merkezi yöneticileri, yıl boyunca emek veren öğrencilere ve destek veren velilere teşekkür ederek, önümüzdeki yıllarda da bu tür etkinliklerin devam edeceğini belirttiler. 

Fethiye Bilim Ve Sanat Merkezi 1. Yıl Sonu Şenliği Yapıldı (4)Fethiye Bilim Ve Sanat Merkezi 1. Yıl Sonu Şenliği Yapıldı (3)Fethiye Bilim Ve Sanat Merkezi 1. Yıl Sonu Şenliği Yapıldı (2)Fethiye Bilim Ve Sanat Merkezi 1. Yıl Sonu Şenliği Yapıldı (1)

Editör: Onur Çadır