Fethiye Kaymakamı İsmail Hakkı Ertaş, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Fethiye İlçe Emniyet Müdürü Kayhan Dadaşoğlu, Fethiye İlçe Jandarma Komutanı Yarbay Mustafa Çiçek ve Sahil Güvenlik Komutanı Yüzbaşı Burak Akanpınar, bayramın ilk gününde Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret ettiler. Protokol üyeleri ziyarette, gaziler ve şehit aileleri ile bayramlaştı.

“Güvenlik Güçlerimiz, Belediyemiz Her Türlü Tedbiri Aldı”

Ziyaret sırasında konuşan Kaymakam Ertaş, "Herkesin Kurban Bayramı’nı kutluyorum, sağlıklı ve mutlu günlerde nice bayramları hep birlikte geçirmeyi diliyorum. Bayram kutlamasında da açıkladım, bütün tedbirleri aldık. İnşallah kazasız belasız bir bayram geçireceğiz. Misafirlerimiz ve burada yaşayan yerlilerimiz için güvenlik güçlerimiz ve belediyemiz her türlü tedbiri aldı. Başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere şehitlerimize ve gazilerimize Allah’tan rahmet diliyorum." dedi.

“Türk Milleti’nin Bayramını Kutluyorum”

Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Namık Ünal ise yaptığı açıklamada, "Sayın Kaymakamımız’a, protokol üyelerimize derneğimize bayram ziyaretlerinden dolayı hoş geldiniz diyorum ve kendilerine şükranlarımı sunuyorum. Kurban Bayramı’nın ilk günündeyiz. Artık bundan sonra burada diğer bayramlaşmalarımız olacaktır. Tüm şehit ailelerimizin, gazilerimizin ve asil Türk Milleti’nin bayramını kutluyorum." ifadelerini kullandı.

D S C 0080D S C 0076D S C 0075D S C 0071D S C 0069-1

Editör: Onur Çadır