Fethiye Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu ilk yardım acil ve yaşlı bakım bölümlerini tamamlayan 107 öğrenci diploma sevinci yaşadı.

İşletme fakültesi konferans salonunda yapılan mezuniyet törenine yoğun katılım oldu. Törene Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Sürün, Yüksekokul Müdürü Dr. İsmail Uysal, Fethiye İlçe Sağlık Müdürü Dr. Murat Bilbay, İlçe Emniyet Müdürü Kayhan Dadaşoğlu, Fethiye Alzheimer Derneği Başkanı Dr.Mehdi Sadat, öğretim görevlileri, öğrenciler ve çok sayıda veli katıldı.

Saygı duruşunda bulunulup İstiklal Marşı’mızın söylendiği törende Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Sürün ve Dr. İsmail Uysal, birer konuşma yaparak mezun olan öğrencilere hayatlarında başarılar dileyip görevlerini en iyi şekilde yapacaklarına inandıklarını kaydettiler.

Törende ilkyardım ve acil bölümünden okul birincisi olan Asya Ercan, başarı kütüğüne alkışlar arasında çivi çakarken daha sonra başarı belgeleri ve diplomalar sunulup tören sonunda öğrenciler keplerini fırlattılar.Fethiye’de 107 Acil Yardım Ve Yaşlı Bakım Öğrecisi Mezun Oldu (5)Fethiye’de 107 Acil Yardım Ve Yaşlı Bakım Öğrecisi Mezun Oldu (4)Fethiye’de 107 Acil Yardım Ve Yaşlı Bakım Öğrecisi Mezun Oldu (2)

Editör: Erdoğan Cankuş