Medcezir Restaurant, Fethiye’nin büyüleyici atmosferinde, keyifli anılar biriktirmeniz için kapılarını sizlere açıyor. Fethiye’nin Foça Mahallesi’nde hizmet veremeye başlayan “Medcezir Restaurant” muhteşem gecelere ev sahipliği yapıyor. Özenle hazırlanmış yemekleri ve eğlenceye doyuracak canlı müzikleriyle misafirlerine unutulmaz yaz akşamları yaşatıyor. Medcezir Restaurant’ta canlı müzik çarşamba, cuma ve cumartesi günlerinde misafirlerle buluşuyor. Sabahları kahvaltı, akşamları ise zengin yemek menüsü ile hizmet veren restoran, her damak zevkine hitap eden seçenekler sunuyor. Özel günler için düşünülmüş fix menü seçeneği ise hem pratik hem de lezzetli bir alternatif sunuyor.

Özellikle kaliteli hizmet verme fikriyle yola çıktıklarını söyleyen Medcezir Restaurant sahibi Salih Çetinel, aile konseptinde hizmet verdiklerini söyleyerek, “Sıkıntı yaşamadan eğlenmek ve gecesini güzelleştirmek isteyen herkesi bekleriz” dedi.

Whatsapp Görsel 2024 06 01 Saat 14.59.16 B718Dc78

“Dostlarıma Hizmet Vermenin Mutluluğu İçersindeyim”

Medcezir Restaurant sahibi Salih Çetinel, ““Medcezir” yıllardır istediğimiz bir projeydi. 24 yıllık bir turizmci olarak bir karar verdik ve turizmi bırakarak 12 ay hizmet vermeye yöneldik. Eşimize dostumuza kaliteli hizmet vermek için sabahları kahvaltı, akşamları yemek hizmetiyle başladık. Haftanın 3 gününde de canlı müziğimiz var. İnsanların sıkıntı yaşamadan rahatça eğlenebildiği bir mekan oluşturduk. Ortamımızda çok güzel, dostlarıma hizmet vermenin mutluluğu içersindeyim. Bence güzel bir işe imza attık. Bu bölgede de eksikliği hissediliyordu” diye konuştu.

“Kimse Kazıklandık Demeyecek”

Mutfak kalitesinden bahseden Salih Çetinel, “Mutfağımıza çok önem veriyoruz. Mezeden salataya, ana yemekten diğer tüm ürünlerimizde el lezzetini bulacaklar. Servis yapan arkadaşlarımızda bu bölgede çalışan ve işinde çok iyi olan kişiler. Size iyi bakacak ve en önemlisi hep güler yüzleri ile sizlere hizmet verecekler. Ne yiyeceğini ve ne ödeyeceğini bilmek isteyenler için fix menü yaptık. İnsanlar yemek güzel, eğlence güzel ortam güzel diyerek buranın pahalı olduğunu düşünebilir. Pahalı değiliz ama ekonomik şartlara göre belki ucuzda değiliz. Çünkü sahne masrafımız çok ağır. Bence gelen insanlar “bu hizmete bu ücreti ödedik” diyerek uygun olduğunu söyleyecekler. En önemlisi kimse kazıklandık demeyecek” şeklinde konuştu.

“Gecesini Güzelleştirmek İsteyen Herkesi Bekleriz”

Salih Çetinel, “Canlı müziklerimiz çarşamba, cuma, cumartesi günleri olarak başladık. Türkiye’nin her yerinde sahne almış en değerli isimleri getirmeye çalışıyoruz. Gün sayısındaki artış, misafirlerimizin isteği doğrultusunda artış gösterebilir. Sahnesi çok iyi olan Demet Durmuş sahne alacak. Herkesi bekleriz. Girişimiz ücretsiz. Ekstra müzik ücretimiz yok. Sıkıntı yaşamadan eğlenmek ve gecesini güzelleştirmek isteyen herkesi bekleriz” ifadelerini kullandı.

Whatsapp Görsel 2024 06 01 Saat 14.59.14 598916C1Whatsapp Görsel 2024 06 01 Saat 14.59.18 B2A0C46AWhatsapp Görsel 2024 06 01 Saat 14.59.14 0F4Dbbb2 Kopya

Editör: Onur Çadır