Ramada By Wyndhan Hotel’in açılış törenine eski İçişleri Bakanı Abdulkadir Aksu, Sakarya Bağımsız Milletvekili Ümit Dikbayır, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Fethiye GS İşadamları Derneği Başkanı Yunus Önder ile turizmciler katıldı. 

Yatırımcı Şehmus Aslan, 10 yıldır inşaat ve turizm yatırımları yaptıklarını belirterek; 'Turizm cenneti olan Fethiye’ye böylesine bir dünya markasını getirmekten ülkemiz adına gurur duyuyorum' dedi.

İçişleri eski Bakanı Abdülkadir Aksu ile Sakarya Bağımsız Milletvekili Ümit Dikbayır da böylesine bir yatırımın gerçekleşmesini sağlayan turizmci Şehmus Aslan’ı tebrik ettiler.

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca ise ‘’Bölgenin ilk ulusal markası olması nedeniyle bu yatırımın önemli olduğunu vurgulayıp'Bölgemizde bu tip yatırımların önünü açacağız. Fethiyenin turizmde Dünya markası olması için gayret edeceğiz' ifadelerini kullandı. 
Fethiye’de Ramada By Wyndhan Hizmete Girdi (4)Fethiye’de Ramada By Wyndhan Hizmete Girdi (2)Fethiye’de Ramada By Wyndhan Hizmete Girdi (3)

Editör: Erdoğan Cankuş