Fethiye'den Saklıkent yönüne ilk sefer sabah saat 07:30'da gerçekleşiyor. Saklıkent'ten Fethiye'ye ilk sefer sabah saat 06:00'da başlarken, gece dönüş ise Saklıkent'ten saat 20:30'da yapılıyor. Bu düzenleme, ziyaretçilerin gün boyu bölgeyi rahatça gezip, akşam saatlerinde de dönüş yapabilmelerine olanak tanıyor.

SS 47 Nolu Saklıkent Dolmuş Durağı Başkanı Osman Küçük, "Seferlerimiz sabah saat 07:30'da başlıyor. Ortalama her 25 dakika veya 30 dakika da bir kalkış olmak üzere yolculuk süremiz yaklaşık 1 saat sürüyor. Tüm şoför arkadaşlarımız misafirlerimize yardımcı oluyorlar. Şoförlükten ziyade rehberlik yapıyoruz. En son dönüşümüz saat 20:30'a kadar devam ediyor. Aynı şekilde Gizlikent'e gitmek isteyen dolmuşlarımız da hizmet vermeye başladı," dedi.

Bu yeni ulaşım düzeni, Fethiye'den Saklıkent Kanyonu ve Gizlikent Şelalesi'ne gitmek isteyen ziyaretçilere büyük kolaylık sağlıyor. Dolmuş şoförlerinin rehberlik hizmeti ile hem rahat bir yolculuk yapıyor hem de bölge hakkında detaylı bilgi sahibi olabiliyorlar. Fethiye'den Saklıkent Kanyonu Ve Gizlikent Şelalesi'ne Ulaşım Kolaylığı (7)Fethiye'den Saklıkent Kanyonu Ve Gizlikent Şelalesi'ne Ulaşım Kolaylığı (6)Fethiye'den Saklıkent Kanyonu Ve Gizlikent Şelalesi'ne Ulaşım Kolaylığı (4)Fethiye'den Saklıkent Kanyonu Ve Gizlikent Şelalesi'ne Ulaşım Kolaylığı (5)Fethiye'den Saklıkent Kanyonu Ve Gizlikent Şelalesi'ne Ulaşım Kolaylığı (3)


 

Editör: Sedat Ünal