Fethiye’de Yurtdışı Turlarına İlgi Artıyor
Fethiye’de faaliyet gösteren “Mamon Plus Travel Agency” düzenlediği yurtiçi ve yurtdışı turlarıyla çok farklı bir tatil imkanı sunuyor. Özellikle otel ücretlerinin yükselmesiyle, sadece bir yerde kalmadan yeni yerleri keşfetmek isteyenler, Gemi Turu, Balkan Turu, Avrupa Turu, Mısır Turlarına ilgi gösteriyor. Fethiye'de yurt içi tur firması ve yurtdışı tur firması varmı diye arayanlar için Mamon Grup tercih ediliyor. 
Fethiye’de yıllardır villa kiralama konusunda başarı ile adından söz ettiren ve TURSAB belgesine sahip Mamon Grup Sahibi Güner Güngör, rezervasyonyap.com.tr tatil sitesi ile yakaladıkları güveni, yurtiçi ve yurtdışı turlarında da gösterdiklerini belirtti.  
Göngör, hedefledikleri sayıya ulaştıklarında turların Fethiye çıkışlı olduğunu belirterek, “Türkiye içerisinde kültür ve tatil turlarımız, yurtdışında ise Balkan Turu, Mısır Turu, Afrika Turu, Avrupa Turu ve ayrıca yurtdışı gemi turları gibi birçok seçenek bulunuyor. Ekonomik fiyatlar ile Fethiye’nin hizmetindeyiz” ifadelerini kullandı. 
Özellikle otel tatillerinde fiyatların yüksek olması nedeniyle Fethiye’den turlara yoğun bir ilgi olduğu öğrenilirken, turlar tatilcilerin hem ekonomik hem de keyifli bir tatil geçirmelerine olanak sağlıyor. Balkan Turu ile Balkanların gizemli ve tarihi güzelliklerini keşfetmek isteyenler için özel rotalar sunulurken, Avrupa Turu ise Avrupa'nın kültürel zenginliklerini keşfetmek isteyenlere hitap ediyor. Ayrıca, Mısır Turları da tarih ve efsanelerle dolu bir macera vaat ediyor.
Balayı çiftlerinin tercihi Mısır oluyor
Son dönemde balayı çiftlerinin tercihleri arasında ise dikkat çeken bir trend ortaya çıkıyor: Mısır. "Mamon Plus Travel Agency" tarafından düzenlenen Mısır turları, balayı çiftlerinin gözdesi haline geldiğini belirten Güner Güngör “Fethiye’den turlara katılmak isteyenler, www.rezervasyonyap.com.tr adresinden veya 0532 397 7957 nolu iletişim hattından bilgi alabilirler” dedi.

Fethiye villa kiralama sitesi olan rezervasyonyap.com.tr ayrıca yurtiçi ve yurtdışı turları, uçak biletleri, gemi turları imkanı da sunuyor. 

Fethiye'nin yanısıra, dalaman yurtdışı tur, ortaca yurtdışı tur, köyceğiz yurtdışı tur firması arayanlarda Mamon Grup'a ulaşabilirler. 

5 (1) Kopya1

Editör: Sedat Ünal