Lacivert beyazlıların mutlak 3 puan hedeflediği karşılaşmayı Kocaeli bölgesinden Abdulbaki Ayyıldız yönetecek olup yardımcılıklarını Balıkesir bölgesinden Enes Biroğlu ile Bursa bölgesinden Oğuzhan Yazır yapacak. Karşılaşmanın 4.hakemi ise Oğuz Gözetenler.

TFF 2.  lig kırmızı grupta Pazar günü saat 15.00’te ligde 40 puanla 12.sırada bulunan Fethiye spor ligte 53 puanla 7.sırada bulunan Isparta 32 Sporla karşı karşıya gelecek. 

Bu maçın hazırlıklarını tamamlayan Fethiyespor’da taraftarlarında desteğiyle bu maçtan 3 puan bekleniyor. Teknik direktör Selahaddin Dinçel yönetiminde Isparta 32 spor maçının kayıpsız geçilmesi için futbolcularına rakiple ilgili analizler yapan Teknik Direktör Selahaddin Dinçel karşılaşmaya tam kadro çıkacaklarını açıkladı.

Fethiyespor’un maça Anıl Demir, Rıdvan Türker, Alimert Aydın, Şahan Akyüz, Sezer Özmen, Serdar Ümit Deniz, Ramazan Çevik, Selçuk Alibaz, Nurettin Çakır, Abdullah Balıkçı ve Murat Yılmaz 11’i ile çıkması beklenirken konuk Isparta 32 sporun ise Berk Balaban, Gürkan Başkan, Fırat Aras, Yiğithan Güveli, Samet Karakoç, Mustafa Diler, Cemal Kızılateş, Abdul Kerim Canlı, Alim Harlak, Muhlis İstemi 11’i ile çıkması bekleniyor.

Fethiye spor Isparta 32 spor maçını yönetecek Kocaeli bölgesi B Klasman Hakemi Abdulbaki Ayyıldız 11 Aralık 2022 tarihinde Fethiyespor’un deplasmanda 2-0 yenildiği 1461 FK maçında 4.hakem olarak görev yapmıştı. Fethiyespor Teknik Direktörü Selahaddin Dinçel, ‘’Tüm taraftarları Isparta 32 maçına davet ederek destek evimizdeki bu maçtan 3 puan çıkartmak istiyoruz. Taraftarlarımızın desteği bizim için önemli.’’ şeklinde konuştu.

Fethiyespor ligin ilk yarısında Isparta Atatürk Şehir stadyumunda oynanan maçı 3-0 kaybetmişti.

Fethiyespor Maçına Kocaeli’den Geliyor (1)Fethiyespor Maçına Kocaeli’den Geliyor (5)Fethiyespor Maçına Kocaeli’den Geliyor (3)Fethiyespor Maçına Kocaeli’den Geliyor (2)

Editör: Erdoğan Cankuş