Karşılaşmada önemli müdahalelerde bulunan Sezer Özmen ve Murat Yılmaz  zorlu mücadeleyi değerlendirdi.
TFF 2. Lig Kırmızı Grup’ta mücadele eden Fethiyespor, taraftarı karşısında Menemen FK karşılaşmasını 2-1 kazandı. Zorlu maçta kritik müdahalelerde bulunan Sezer Özmen ve her iki golü atan Murat Yılmaz, yukarıya doğru ivme kazanmak istediklerini belirttiler. Murat Yılmaz kendisine yapılan faulun yüzde yüz penaltı olduğunu vurgulayarak,  hakemin yanlış karar verdiğini ifade etti. Her iki futbolcuda başarının takım halinde çalışarak geleceğini kaydettiler.
“Hiçbir Şey Bitmiş Değil Sadece Bir Nefes Almış Olduk”
Fethiyespor forvet oyuncusu Murat Yılmaz, “Zorlu bir maç olacağını biliyorduk. Emeğimizi koyup biraz savaşmamız gerekiyordu. Bunu da ilk yarı çoğu zaman yaptık ama ikinci yarı takım arkadaşlarım karakter ortaya koydu. Geriden geldik. Çok iyi mücadele ettik. Son saniye golle de çok şükür hak ettiğimizi düşünüyorum. Gerçekten istek arzu vardı. Golümüzü de taraftarlara armağan ediyorum. Çok ihtiyacımız vardı. Çok şükür aldık ve önümüze bakacağız. Daha hiçbir şey bitmiş değil sadece bir nefes almış olduk. Salı gününden itibaren Denizli maçı için tekrar çıkıp alıp önümüze bakmak istiyoruz.  Ama takımın ihtiyacı olan bir 3 puan vardı. Çok şükür aldık devam edeceğiz. Bir duran pozisyonum var net penaltı. Sıyrılmak istiyordum o beni tuttu bırakmadı. Özette de görürsünüz çok net bir penaltı. Gözlemci de söyledi bana %100 penaltı. Pozisyonla alakası yok. Ben geçiyorum hala tutuyor. Vermedi yapacak bir şey yok. Çok şükür kazandık” ifadelerini kullandı.
“Maçı Kazanıyoruz, Yediğimiz Gole Üzülüyoruz”
Fethiyespor defans oyuncusu Sezer Özmen ise, “Hak eden bir 3 puan olduğunu düşünüyorum. Çünkü maçın başından sonuna kadar çok iyi mücadele eden bir Fethiyespor vardı. Maalesef ki şanssız bir şekilde bir sıfır geri düşmemizden sonra geri dönmek çok zorluydu. Çünkü karşımızda iyi bir rakip vardı. İyi bir rakip olacağını biliyorduk. Oyunun geri kalanın bizde olduğunu düşünüyorum.  Girdiğimiz pozisyonları da en iyi şekilde değerlendirip bugün burada özlediğimiz hak ettiğimiz 3 puanı da önce kendimize, yönetimimize sonra Fethiye şehrine hediye ettiğimizi düşünüyorum. İnşallah bu takım çok daha iyi yerlere gelecek. Maçı kazanıyoruz. İnanın yediğimiz gole üzülüyoruz. Çünkü biz bunu hak etmiyoruz. Bu takım bu şehir bunu hak etmiyor. Çok daha iyi yerlere geleceğiz hep birlikte. Taraftarlarımıza da bugün çok teşekkür ederim vermiş olduğu destekten dolayı. Bundan sonra Fethiyespor yukarı doğru bir ivme yakalayacağını düşünüyorum. İnşallah en iyi yerlere doğru en güzel yerlere doğru adım atacağımızı düşünüyorum.  Maçı kazanmamıza rağmen yediğimiz gol bile bizi o kadar duygusal bir hale büründürdü ki. Çünkü çok iyi çalışıyoruz. Selahattin hocanın gelmesiyle beraber takım savunmasını çok iyi bir şekilde düzelttiğimizi düşünüyorum. Ama bu tarz goller yediğimizde gerçekten moralimiz bozuluyor. Bu maçı çok kazanmak istiyorduk. Önümüzdeki geçen haftada mağlup olan bir takım gelecekti. Bizde bunu çok iyi şekilde takım halinde değerlendirdiğimizi düşünüyorum. Dediğimiz gibi duygusallık olacak futbolda var bu. Kazandığımız için çok mutluyum” dedi.Fethiyesporlu Futbolcular İvme Yakalamak İstiyor 1Fethiyesporlu Futbolcular İvme Yakalamak İstiyor 2

Editör: Onur Çadır