Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Mesleki Eğitim Merkezi, 19 Mayıs Gençlik Haftası kapsamında düzenlediği gençlik şöleni ile büyük bir coşku yaşadı. Etkinliğe, 1996 yılında okuldan mezun olan Oktay Durukan da katılarak öğrenci ve öğretmenlerle birlikte Fethiye yöresine ait folklorik oyunlar sergiledi. Gençlik şöleninde hem öğrenciler hem de öğretmenler doyasıya eğlendi. Oktay Durukan’ın gösterisiyle renklenen şölen, gençlerin enerjisi ve coşkusuyla unutulmaz anlara sahne oldu. Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Hakan Karakaya, etkinlikte emeği geçenlere teşekkür etti. 1996 yılı mezunu Oktay Durukan ise “Davet edildiğim için çok gurur duydum" dedi. 

Gençlik Şöleni ile Kültürel Bağlar Güçlendirildi

Okul Müdürü Hakan Karakaya, Gençlik Haftası münasebetiyle düzenlenen etkinlik hakkında yaptığı açıklamada, "19 Mayıs Gençlik Haftası nedeniyle okulumuzda gençlik şöleni düzenliyoruz. Şölenimize de okulumuzdan mezun olan Oktay Durukan kardeşimizi davet ettik. Oktay Bey de Fethiye yöremizin folklorik oyunlarından bize gösteri hazırladı. Kendisine çok teşekkür ediyorum," ifadelerini kullandı.

Mezunların Katılımı Coşkuyu Arttırdı

1996 yılı mezunu Oktay Durukan, etkinliğe katılmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Kültürel etkinlikler içerisinde gençlik şenliğimize katılım sağladık. Hocamız bizi davet edince bizler de üzerimize düşen görevi yerine getirdik. Ben de bu okuldan 1996 yılında mezun oldum. Öğrenciler çok güzel şekilde eğitime devam ediyor. Davet edildiğim için çok gurur duydum." dedi.Gençlik Haftası Coşkusu Fethiye Mesleki Eğitim Merkezi’nde Yaşandı (9)Gençlik Haftası Coşkusu Fethiye Mesleki Eğitim Merkezi’nde Yaşandı (5)Gençlik Haftası Coşkusu Fethiye Mesleki Eğitim Merkezi’nde Yaşandı (4)Gençlik Haftası Coşkusu Fethiye Mesleki Eğitim Merkezi’nde Yaşandı (2)Gençlik Haftası Coşkusu Fethiye Mesleki Eğitim Merkezi’nde Yaşandı (1)

Editör: Onur Çadır