Ekibiyle birlikte çalışmalarını sürdüren Gizli, “Karış karış mahallemizde dolaşarak en gencinden en yaşlısına seçmenlerimize ulaşıp notlarımızı alıyoruz” dedi. 
Karaçulha Mahalle halkıyla her zaman içi içe olan Karaçulha Mahallesi Muhtar adayı Hasan Gizli, çalınmadık kapı bırakmıyor. Mahallenin daha iyi hizmet alabilmesi için notlarını alan Hasan Gizli, tüm devlet kurumları başta olmak üzere hizmet noktasında mahalleye faydası olacak kurumlarla işbirliği içinde olduklarını ifade etti. Cadde ve sokakları tek tek ekibiyle birlikte dolaşarak,  7’den 70’e herkese ayrım yapmadan hizmet edeceğini aktaran Karaçulha Mahallesi Muhtar Adayı Hasan Gizli, “38 yıl Karaçulhamız’da muhtarlık yapmış bir ailenin evladı olarak, yılların tecrübesiyle halkımıza hizmet etmek istiyorum” diye konuştu.

“İçinizden Biri Olarak Sizlerin Hizmetinde Olacağım”

Karaçulha Mahallesi Muhtar adayı Hasan Gizli, “Sizlerin desteğiyle ve kurumlarımızın iş birliğinde mahallemizi daha ileriye taşıyacağıma inanıyorum. Kolay ulaşılan, her soruna çözüm arayan, size en yakın ve içinizden biri olarak sizlerin hizmetinde olacağım” ifadelerini kullandı.
Karaçulha Muhtar Adayı Hasan Gizli, Vatandaşın Gönlünde (10)Karaçulha Muhtar Adayı Hasan Gizli, Vatandaşın Gönlünde (7)Karaçulha Muhtar Adayı Hasan Gizli, Vatandaşın Gönlünde (9)Karaçulha Muhtar Adayı Hasan Gizli, Vatandaşın Gönlünde (5)Karaçulha Muhtar Adayı Hasan Gizli, Vatandaşın Gönlünde (6)Karaçulha Muhtar Adayı Hasan Gizli, Vatandaşın Gönlünde (3)Karaçulha Muhtar Adayı Hasan Gizli, Vatandaşın Gönlünde (4)Karaçulha Muhtar Adayı Hasan Gizli, Vatandaşın Gönlünde (2)Karaçulha Muhtar Adayı Hasan Gizli, Vatandaşın Gönlünde (1)

Editör: Onur Çadır