Nuri Nezir Kıvrak, Mardin’de yapılan özel gecede ödülünü Honda Türkiye Ceosu Takuya Tsumaro’dan aldı.

Honda Motosiklet Türkiye satış birinciliğini 1995 yılından bu yana hiçbir bayiye kaptırmayan ve Fethiye’de vergi rekortmenliği sıralamasında da ön sıralarda bulunan Nuri Nezir Kıvrak, hedeflerini arttırıp geçen yıla oranla yüzde 40 daha fazla Honda motosiklet satmayı planladıklarını bildirdi. 170 kişiyle Fethiye’de faaliyetlerini sürdüren Marmaris ve Bodrum’da da şubeleri bulunan Kıvrak Motor’un sahibi Nuri Nezir Kıvrak; ‘’Bu yıl sadece Türkiye değil Avrupa’daki bayileri de perakende satış birinciliğinde solladık. ’’ifadelerini kullandı.Kıvrak Motor Tam 29 Yıldır Satış Birinciliğini Kimseye Kaptırmıyor (2)

Nuri Nezir Kıvrak; ’’29 yıldır Türkiye satış birincisiyiz. Geçen hafta Mardin de düzenlenen bir bayiler toplantısında yine plaketimizi aldık. 29’uncu kez Türkiye satış birisi olduk. Bununla beraber Avrupa birincisiyiz onu da hemen buradan şeyini vereyim. Şu an Honda Kıvrak motor olarak 170 kişi ile faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Honda, Türkiye'de 9 yıldır Türkiye satış pidesi Honda Honda olarak Honda’nın adetleri yine bu yıl %48 artıyor. %48 %50 arasında artırarak satışı planlıyorlar. Artık biz de 2024 yılında Honda'ya yakışır bir şekilde yine çalışarak, 2024 yılında da bizde %40 hedefimizi artırarak bugün bu yıl biliyorsunuz vergi sıralamasındayız. Yine geçmiş yıllarda olduğu gibi bizde Hondaların adını ve yaptığı işlere örf ve adetlerine. Uygun olarak 2024 yılında söylediğim gibi %40 sonuçlarınızı artırarak 2024 yılında inşallah tamamlayacağız. Birincilik önce tüm ekip arkadaşlarımızla çalışarak, önümüzdeki yılda bu birinciliği şöyle paylaşmak istiyorum, şuan biz Fethiye olarak gözüküyor, satış birincisiyiz. Biliyorsunuz 3 şubemiz var. 3 şubelerden Marmaris de Bodrum'da birinci, ikinci, üçüncü olarak görmek istiyorum. Oradaki arkadaşlarımızdan canla başla şu an çalışmaktalar. Onlara buradan tekrar teşekkür ediyorum. Ekip çalışmasıyla bu şekilde çalışmalarını devam ediyoruz. Önümüzdeki gibi ise yine 6.000 metrekare bir iş yeri açarak bir Honda plaza açarak. Dünyanın en güzel en büyük showromunu açmış olacağız diye düşünüyorum.’’dedi.
‘’TRAFİK DERSİNİN İLKOKULDA BAŞLAMASI GEREKİYOR’’
Kıvrak, ayrıca motosiklet kazaları ile ilgili de sorulan soruyu cevaplandırdı. Nuri Kıvrak, trafik dersinin ilkokulda verilmesi gerektiğini vurgulayıp; ‘’Şimdi önce şunu söylemek lazım, trafik biliyorsunuz anne karnından mezara kadar olan bir olgu. Önce trafik düzenleyicilerin bizim için yapmış oldukları değil, bütünüyle toplamda Türkiye'de yapmış oldukları faaliyetleri biraz daha artırmaları gerekiyor. Biz burada diyoruz ki bilgi, beceri ve bunun yanında insanları bilinçlendirme. 3 B’yi bir araya getirmemiz gerek. 2.918 sayılı kararlarda Trakya'nın sadece cezaları vermekle. Oysa müzik, matematik ve spor eğitimleri gibi bizim bu trafik dersine de ilkokulda başlamamız gerekiyor. Bu sadece motosiklet için geçerli bir şey değil tabii ki yani bakın şurada ilçemizde şu an birazcık böyle bilinçli olmaya başladık. Şu an ilçemizde Türkiye'deki kask kullanımının çok daha üzerinde oran olarak ve biz bunu sağlamaya çalıştık. İlçe emniyetimizin de Muğla'nın ve Fethiye Marmaris’inde bu konuda çok iyi çalışmaları var. Elimizdeki 2.025 yıl içinde esas planlanan trafik etkinlikleriyle birlikte bu eğitimlere devam edeceğiz, inşallah başarılı bulunur diye düşünüyorum.’’  dedi.  

Kıvrak Motor Tam 29 Yıldır Satış Birinciliğini Kimseye Kaptırmıyor (7)Kıvrak Motor Tam 29 Yıldır Satış Birinciliğini Kimseye Kaptırmıyor (6)

Editör: Erdoğan Cankuş