Ak Parti ve MHP İlçe Yönetim Kurulu üyelerinin tanışma toplantısına katılım yoğun oldu. Kökten yapılacak olan hizmetler için merkezi hükümetin desteğine dikkat çekerek "Ankara'da çalmadığım kapı kalmayacak" dedi.

Cumhur İttifakı paydaşları Ak Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Yönetim Kurulu üyelerinin katıldığı toplantıya Cumhur İttifakı Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhammet Kökten, Ak Parti Fethiye İlçe Başkanı Av. Murat Çağlar Ayıkol, Ak Parti Fethiye Belediye Başkan Aday Adayı olan Özay Karagöz, Ak Parti Fethiye İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülhanım Boz, Ak Parti Fethiye İlçe Gençlik Kolları Başkanı Sinan Cengil, Fethiye Ülkü Ocakları Başkanı Oguzhan Teke ve çok sayıda partili katıldı. Ak Parti Fethiye İlçe Başkanı Av. Murat Çağlar Ayıkol toplantıda yaptığı konuşmada "SKM kapsamında yaklaşık 15 günden buyana çalışmalarımıza devam ediyoruz. Saha çalışmalarımızda halkımızdan aldığımız güzel tepkiler ile 31 Mart tarihinde Cumhur İttifakı'nın bayrağını Fethiye'de dalgalandıracağız" dedi.

KÖKTEN "SEÇMENİMİZ MERKEZİ HÜKÜMETİN DESTEĞİNİ FETHİYE'DE GÖRMEK İSTİYOR"

Cumhur İttifakı Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhammet Kökten toplantıda yaptığı konuşmada" Saha çalışmamızda edindiğimiz bilgi mevcut yönetimin ilgisizliğinden şikayetçi. Fethiye'de yapılacak olan hizmetlerde halkın görüşü merkezi hükümetin desteğinin getirilmesidir. Şimdiye kadar sahada yaptığımız çalışmada halkımızdan çok güzel tepkiler aldık. Biz kendi işyerimizde çalışan arkadaşlarımıza hiç bir zaman siyasi görüşünü sormadığımız gibi Fethiye Belediyesinde çalışan arkadaşlarımızında hiç bir zaman siyasi görüşüyle düşüncesiyle ilginmeyeceğiz. Sahadan aldığımız mesaj ile 31 Mart akşamı kazanan taraf biz olacağız. Hiç himseyi ötekileştirmeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bize veya Cumhur İtifakına gönül koyan bir seçmenimiz varsa ben Muhammet Kökten olarak gidip elini öpmeye gönlünü almaya hazırım. Bizim hedefimiz merkezi hükümetin desteğini Fethiye'ye getirmektir. Seçmenimiz Fethiye'nin sorunlarının çözümünün merkezi hükümetin desteği ile olacağının farkında. Göreve geldiğimizde Fethiye'nin sorunları için Ankara'da ilgili Bakanlıkların kapılarını aşındıracağım" dedi. Milliyetçi Hareket Partisi Fethiye İlçe Başkanı Av. Abdulkadir Tekin rahatsızlığı nedeni ile toplantıya katılamazken İlçe Başkanını temsilen İlçe Başkan Vekili Selçuk Coşkun katıldı.

Editör: Haber Merkezi