Yörede yetişen otların tanıtılıp, bu otlardan yapılan yemeklerin katılımcılara ikram edildiği festivalde  "Fethiye için yola çıktık. bu tür etkinlikleri daha ileriye taşımak için sizlerin de görüşünü alarak çok çalışacağız" dedi.

Festivalde katılımcılar tarafından yoğun ilgi gören Cumhur İttifakı MHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhammet Kökten; "Bu etkinlikleri sadece Fethiyeli'ye değil tüm Türkiye'ye reklam yapmamız gerekiyor. Göreve geldiğimiz de bu tür organizasyonlara önem vereceğiz"diye konuştu.

Kökten, Göcek Ot Yemekleri Festivaline Katıldı (12)Kökten, Göcek Ot Yemekleri Festivaline Katıldı (11)Kökten, Göcek Ot Yemekleri Festivaline Katıldı (10)Kökten, Göcek Ot Yemekleri Festivaline Katıldı (8)Kökten, Göcek Ot Yemekleri Festivaline Katıldı (9)Kökten, Göcek Ot Yemekleri Festivaline Katıldı (6)Kökten, Göcek Ot Yemekleri Festivaline Katıldı (5)Kökten, Göcek Ot Yemekleri Festivaline Katıldı (4)Kökten, Göcek Ot Yemekleri Festivaline Katıldı (3)Kökten, Göcek Ot Yemekleri Festivaline Katıldı (1)Kökten, Göcek Ot Yemekleri Festivaline Katıldı (2)

Editör: Haber Merkezi