Beraberindeki heyetle ilk olarak Fethiye Çalış Su Ürünleri Kooperatifi yöneticileri ve üyelerini ziyaret eden Cumhur İttifakı MHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhammet Kökten, sorunları ve talepleri dinledi. Çalış’ta bulunan kanalın temizlenmesi talebinde bulunan kooperatif üyelerine, sorunu en kısa sürede çözeceklerinin sözünü veren Başkan Adayı Kökten, çözüm önerileri ile ilgili değerlendirmelerde de bulundu.Kökten, “Stk’lar İle Omuz Omuza Çalışacağız” (4)Kökten, “Stk’lar İle Omuz Omuza Çalışacağız” (2)Kökten, “Stk’lar İle Omuz Omuza Çalışacağız” (1)Daha sonra Çalış Turizm ve Tanıtma Derneği Başkanı Mete Ay ve yönetimi ile bir araya gelen Cumhur İttifakı MHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhammet Kökten, turizm sektörü ve Çalış bölgesine yönelik projeleri hakkında bilgiler aktardı. Turizmin 12 aya çıkarılması adına Dernek Başkanı Ay ile görüş alışverişinde bulunan Kökten, Fethiye’nin daha yaşanılabilir olması ve hak ettiği yerlere ulaşabilmesi adına çalışacaklarını ifade etti.Kökten, “Stk’lar İle Omuz Omuza Çalışacağız” (12)Kökten, “Stk’lar İle Omuz Omuza Çalışacağız” (11)Kökten, “Stk’lar İle Omuz Omuza Çalışacağız” (7)Kökten, “Stk’lar İle Omuz Omuza Çalışacağız” (6)Cumhur İttifakı MHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhammet Kökten yaptığı açıklamada, “Önümüzdeki süreçte Fethiye’de turizmi 12 aya nasıl çıkarabileceğimiz yönünde istişarelerde bulunduk. Turizmden elde edebileceğimizi gelirleri nasıl arttırabileceğimiz yönünde düşüncelerimizi paylaştık. Gösterdikleri misafirperverlikten dolayı teşekkür ederim. Göreve seçildiğimiz takdirde omuz omuza çalışarak, Fethiye’mizi hak ettiği yere çıkaracağız. Fethiye’de turizmin 12 aya yayılması için projelerimizi hazırladık. Çalış kanalı ile Fethiye Çalış Su Ürünleri Kooperatifi’nin bir talebi oldu. İnşallah 1 Nisan’dan itibaren onların da isteklerini yerine getireceğiz” dedi.

Çalış Turizm ve Tanıtma Derneği Başkanı Mete Ay açıklamasında, “Cumhur İttifakı’ndan bizler gibi turizmci bir belediye başkan adayı olduğu için mutluyuz. Sektörümüzün sorunlarını yakından biliyor. Nazik ziyareti için teşekkür ediyor, çıktığı yolda başarılar diliyorum” diye konuştu.
Kökten, “Stk’lar İle Omuz Omuza Çalışacağız” (17)Kökten, “Stk’lar İle Omuz Omuza Çalışacağız” (16)Kökten, “Stk’lar İle Omuz Omuza Çalışacağız” (14)Kökten, “Stk’lar İle Omuz Omuza Çalışacağız” (13)

Editör: Onur Çadır