Protokol, Seydikemer İlçe Milli Eğitim Müdürü İlkay Şumur ve Fethiye Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi Başhekimi Dr. Öztürk Günal’ın karşılıklı imzalarıyla yürürlüğe girdi. Müdür İlkay Şumur, protokolün Milli Eğitim Müdürlüğü ailesine hayırlı olmasını diledi.

Müdür Şumur yaptığı açıklamada, “Personelimizin ve ailelerinin sağlık hizmetlerinden indirimli olarak yararlanabilmesi için Fethiye Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi ile bu protokolü imzaladık. Sağlık, hepimizin önceliği. Elbette çalışanlarımızın hasta olmasını istemeyiz. Ama hasta olduklarında bu indirim imkanından faydalanmalarını istedik. Personelimize hayırlı olsun.” ifadelerini kullandı. Whatsapp Görsel 2024 07 09 Saat 12.57.11 915Cd39A

İndirim Oranları ve Hizmet Kapsamı

Protokol kapsamında Seydikemer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü personelleri ve 1. derece yakınları (eş ve çocuklar), Fethiye Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi'nden indirimli olarak yararlanabilecekler.

Ayaktan Tedavilerde muayenelerde yüzde 20 İndirim, ayaktan tetkiklerde yüzde 10 İndirim, yatarak tedaviler olarak doğumlar, tıbbi yatışlar ve ameliyatlarda yüzde 10 indirim yapılacak.

Muayene katılım payının zorunlu olduğu protokol imza töreninde indirim kapsamında olmayan tedaviler acil yeşil alan muayenesi, diyetisyen, diş muayenesi, psikiyatri bölümleri ve plastik cerrahinin estetik amaçlı işlemleri şeklinde protokolde belirtildi.

Editör: Esra Kapıcı