Fethiye’de de sivil toplum kuruluşları ile buluşan Milletvekili Otgöz, esnaf ziyaretlerinde bulundu. Fethiyeli hemşerilerini dinledi.

Milletvekili Yakup Otgöz, Cumhur İttifakı Fethiye Belediye başkan adayı Muhammet Kökten ile yoğun bir programa imza attı.

Çamköy Mahallesi’nde büyük bir katılımla hemşerileri ile toplantı yaptı. Muhammet Kökten ile birlikte halkın yoğun ilgi ve sevgisiyle karşılandı.

Hemşerilerinden ve sivil toplum kuruluşlarından yerel seçimler için destek isteyen Milletvekili Otgöz, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde olduğu gibi yerel seçimlerden de başarı ile çıkacaklarına inandığını ifade etti. Milletvekili Yakup Otgöz, Fethiye çalışmalarına ilişkin yazılı açıklama yaparak şunları kaydetti:

Artık zamanı geldi... Fethiye de, Muğla da AK Belediyecilikle buluşacak…

‘’25 yıldır, Fethiye’nin ve Muğla’nın sorunları artarak büyüdü.Muğla; çevreden, imara, altyapıdan, kanalizasyona, su sorunundan trafik ve ulaşıma, kadar sorunlar yumağına döndü. Muğla’yı yönettiğini zanneden CHP’li Belediye maalesef, zamanı boşa geçirdi. Muğla’yı, 25 yıl geriye götürdü. Biz,  kaybolan yılları telafi etmek için hazırız.

Artık Muğla’nın iktidar ile buluşması lazım. Biriken sorunları çözmek için geliyoruz.

Projelerimizle, yatırımlarımızla, hizmetlerimizle Muğla’yı yönetmeye hazırız ve kararlıyız. Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Aydın Ayaydın çok yönlü kimliği, güçlü biyografisi ve projeci kişiliği ile Muğla’yı yönetecek en iyi isimdir. Hazırladığı projeler ile sorunlar bir bir çözülecektir.

Muhalefet için ateş bacayı sardı…

25 yıldır Muğla için bir şey yapmayanlar, yine laf üretiyorlar. Kaybetme telaşı içindeler. Biz ise haklı bir özgüven ve yaptıklarımızın teminatı ile geleceğe umutla bakıyoruz. Eser siyaseti ve projelerimizle konuşuyoruz.

Gayemiz; doğası, çevresi, tarihi, kültürü,  sanatı, denizi, kumu, güneşi, tarımı ve ekonomisi ile daha yaşanabilir bir Muğla…

Hemşerilerimizin hak etikleri yatırımları almasını ve daha iyi şartlarda yaşamasını istiyor ve bunun için çalışıyoruz. Hemşerilerimizin sağduyusunagüveniyoruz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın vizyonu ve liderliği,   Milletimizin teveccühüile seçimlerden yine zaferle çıkacağımıza inancımızda tamdır.’’

Whatsapp Görsel 2024 03 26 Saat 10.48.17 B3A6Ce42Whatsapp Görsel 2024 03 26 Saat 10.48.18 44229Cf0Whatsapp Görsel 2024 03 26 Saat 10.48.17 7Aae2252

Editör: Haber Merkezi