Muğla Yeşilay Spor Kulübü Başkanı Ebru Uyan, Muğla Valiliği önünden başlayıp Ortaköy Mahalle kahvesinde sona erecek olan etkinliğe tüm bisiklet severleri davet etti.

Spor yaparak bağımlılıklarla mücadelenin önemini vurgulamak ve sporu daha geniş kitlelere yaymak için yıl boyunca bisiklet turları düzenleyen Yeşilay’ın bu yıl 11’incisini düzenleyeceği Geleneksel Yeşilay Bisiklet Turu için geri sayım başladı.

Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Türkiye Bisiklet Federasyonu iş birliğiyle Türkiye'nin tüm şehirlerinde eş zamanlı düzenlenecek Geleneksel Yeşilay Bisiklet Turu, bağımlılıkların zararlarına dikkat çekecek ve sağlıklı yaşam bilincinin artmasına katkıda bulunacak.

Muğla’da, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Bisiklet Federasyonu Muğla İl Temsilciliği, Muğla Yeşilay Spor Kulübü ve Yeşilay Şubesi işbirliği ile 5 Mayıs Pazar günü saat 10.00’da yapılacak olan etkinlik, Muğla Valiliği önünden başlayıp, Ortaköy Mahalle kahvesi önünde sona erecek.

Muğla Yeşilay Spor Kulübü Başkanı Ebru Uyan, her yaştan profesyonel ve amatör bisiklet severlerin katılımına açık olacak etkinliğe ilişkin, “Hareketli yaşamı desteklemek ve bağımlılıkla mücadele amacıyla bu yıl on birincisini gerçekleştireceğimiz Yeşilay Bisiklet Turu’nda hep birlikte pedal çevirerek bağımlılıklara karşı farkındalık oluşturacağız. Tüm vatandaşlarımızı ve bisiklet severleri turumuza bekliyoruz.” dedi. 

Muğla’da 11. Yeşilay Bisiklet Turu 5 Mayıs’ta Düzenlenecek (1)Muğla’da 11. Yeşilay Bisiklet Turu 5 Mayıs’ta Düzenlenecek (3)

Editör: Haber Merkezi