Seçimlere çok az bir zaman kala eski Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Yoğun bir tempoda çalışmalarını sürdüren Saatcı’nın son durağı Akarca Mahallesi oldu. Akarca Parkı içerisinde halk buluşması gerçekleştiren Saatcı’ya mahalle sakinlerinin ilgisi büyük oldu. Park alanını hınca hınç dolduran kalabalığa seslenen Saatcı’nın gündeminde mevcut belediye yönetimi vardı. Son 1 aydır Fethiye Belediyesi’nin tanıyamaz olduğunu açıklayan Saatcı, “60 ay olan belediye başkanlığı döneminde 59 ay yatmışlar. Bütün işleri son 1 aya saklamışlar. Alel acele her yere bir şeyler yapılmaya çalışılıyor. İyi ki aday olmuşuz. Bizim sayemizde Fethiyeliler hizmet almaya başladı.Bunu da söylemem gerekiyor.” dedi.

Mevcut yönetimin kendileri ile kavga etmek yerine kendilerinin tecrübelerinden faydalansaydı durumunun daha farklı olacağını da sözlerine ekleyen Behçet Saatcı, “Bizi düşman saymasalardı, bizi bir abi gibi görselerdi, birikim ve tecrübelerimizden yararlansalardı, iş bu noktaya gelmezdi. Ama önemli değil. Bir adamın kendi kendine ettiğini bütün dünya bir araya gelse yapamazmış. Herkes ettiğini çeker.” İfadelerini kullandı.

Saatcı İyiki Biz Aday Olduk Da Belediye Çalışma Başladı (3)Saatcı İyiki Biz Aday Olduk Da Belediye Çalışma Başladı (1)Saatcı İyiki Biz Aday Olduk Da Belediye Çalışma Başladı (2)Saatcı İyiki Biz Aday Olduk Da Belediye Çalışma Başladı (10)Saatcı İyiki Biz Aday Olduk Da Belediye Çalışma Başladı (7)Saatcı İyiki Biz Aday Olduk Da Belediye Çalışma Başladı (9)Saatcı İyiki Biz Aday Olduk Da Belediye Çalışma Başladı (6)Saatcı İyiki Biz Aday Olduk Da Belediye Çalışma Başladı (4)Saatcı İyiki Biz Aday Olduk Da Belediye Çalışma Başladı (5)

Editör: Haber Merkezi