İyi Parti Fethiye Belediye Başkan Adayı ve eski belediye başkanı Behçet Saatcı, seçim çalışmaları kapsamında Muğla Makası’ndan Günlükbaşı’na kadar olan bölgede esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Adnan Menderes Bulvarı üzerindeki işyerlerini tek tek ziyaret eden Saatcı’ya meclis üyeleri de eşlik etti. Esnafa hayırlı işler temennisinde bulunan Saatcı, projeleri ve çalışmalar hakkında kendilerine bilgilendirmelerde bulundu. Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleştirilen ziyaretler sırasında, yeni dönemde yapacakları projeleri anlatan Fethiye Belediye Başkan Adayı Behçet Saatcı, deniz ulaşımını hayata geçireceklerini ifade etti.

Sahildeki turizm işletmelerine ulaşımı denizden sağlamak için deniz servisi projesini gerçekleştireceklerini söyleyen Saatcı, “En değerli zenginliğimiz olan denizimizden ulaşım amacıyla faydalanacağız.Sahildeki turizm işletmelerine deniz servisi, şehir içi mahallelerinin bağlanması için deniz dolmuşu hattı koyacağız. Özellikle Salı ve cuma pazarlarının olduğu zamanlarda sahile kıyısı olan mahallelerimiz için özel seferler koyacağız.” dedi.

Deniz Dolmuş Hattı (11)Deniz Dolmuş Hattı (10)Deniz Dolmuş Hattı (9)Deniz Dolmuş Hattı (8)Deniz Dolmuş Hattı (7)Deniz Dolmuş Hattı (6)Deniz Dolmuş Hattı (5)Deniz Dolmuş Hattı (4)Deniz Dolmuş Hattı (3)Deniz Dolmuş Hattı (2)

Editör: Esra Kapıcı