Fethiye İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından organize edilen ve kıyasıya mücadelelere sahne olan yaklaşık 2,5 ay süren "Fethiye Kurumlar Arası Futbol Turnuvası" sona erdi.

Şampiyon Fethiye İlçe Emniyet

Kıyasıya mücadelelere sahne olan turnuvanın şampiyonu, final mücadelesinde Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, takımını 2-1 mağlup eden Fethiye İlçe Emniyet takımı oldu. 3'üncü ise Fethiye Baro takımını 4-1 mağlup eden Fethiye Belediyesi 2 takımı oldu.

Dereceye giren takım ve sporcularına düzenlenen madalya ve kupa töreninin ardından açıklamalarda bulunan Fethiye İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Harun Reşit Yiğit şu ifadeleri kullandı: "Evet, biz genç spor bakanlığı olarak toplumun her kesimine sporu yaymak ve sporu toplumun her kesimine yaptırmak gibi bir misyonla ilerliyoruz. Bu çerçevede de hem Genç Spor İlçe Müdürlüğü olarak kurumlar arası futbol turnuvası, mahaller arası futbol turnuvası ve voleybol turnuvalar gibi bir takım etkinliklerimiz var. Nisan ayında başladığımız kurumlar arası futbol turnuvamız bugün nihayetlendi. Tabii turnuvaya katılan bütün takımlarımızı, bütün sporcularımızı kutluyorum. Bizim buradaki önceliğimiz kurumlar arası iletişimi, etkileşimi sağlamak. Bunda da gerçekten çok iyi geri dönüşler alıyoruz. Bu anlamda katkı sağlayan tüm kurumlarımıza, tüm müdürlerimize en başta da sporla alakalı her konuda bizlere destek veren Sayın Kaymakamımıza çok teşekkür ediyorum."

Editör: Esra Kapıcı